ФІФА може стати банкрутом до 2018-го року

ФІФА може стати банкрутом до 2018-го року

1425
Ukrinform
ФІФА може стати банкрутом до 2018-го року.

Такий невтішний прогноз зробив один з кандидатів на посаду президента асоціації шейх Салман бін Ібрагім аль-Халіфа, пише "Эхо Москвы".

Останнім часом фінансові показники ФІФА сильно погіршилися. Тільки за минулий рік організація втратила близько ста мільйонів доларів, — констатував Салман в інтерв'ю британському порталу Inside World Football. Видання відомо тим, що з великою достовірністю розповідає про внутрішню «кухню» ФІФА.

На думку бахрейнця, якщо ситуація не зміниться, то вже до 2018-го року фінансові резерви світової футбольної федерації будуть вичерпані і їй перестане вистачати грошей від продажу маркетингових і телевізійних прав.

При цьому шейх дорікнув своїх суперників на пост президента ФІФА в тому, що їх програми ведуть лише до збільшення витрат. «Факти полягають у тому, що ми знаходимося за крок від гігантських втрат. А пропозиції деяких кандидатів передбачають ще більше зростання витрат – до одного мільярда доларів в найближчі чотири роки. І ні одна серйозна людина, що володіє мінімум фінансових знань, не може ігнорувати це», — цитує портал Салмана. Сам він обіцяє відновити і відродити ФІФА.

Вибори президента ФІФА призначені на 26 лютого цього року.

Фото: ibtimes.co.uk


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-