Підгрушна - п'ята в спринті на італійському етапі Кубка світу

Олімпійська чемпіонка українка Олена Підгрушна посіла п'яте місце на спринтерській дистанції 7,5 км шостого етапу Кубка світу з біатлону, який у четвер стартував в італійському Антхольці.

Підгрушна не змогла чисто відстрілятися (один промах на другому вогневому рубежі) і фінішувала у 5-ти секундах від "бронзового" третього місця, повідомляє Укрінформ.

Втім, лідер збірної України випередила еліту нинішнього сезону - чешку Габріелу Соукалову, француженку Марі Дорен Абер, німкеню Франциску Хільдебранд та Кайсу Макаряйнен з Фінляндії.

У першу 20-ку увійшла подруга Підгрушної по команді Юлія Джима (15-й результат). Валя Семеренко у підсумковому протоколі 21-ша, Ольга Абрамова - 36-та, Ірина Варвинець - 38-ма, Наталія Бурдига - 58-ма.

На п'єдестал піднялися Ольга Подчуфарова та Катерина Юрлова. Між двома росіянками закінчила гонку італійка Доротея Вірер, яка стала срібним призером на радість місцевим уболівальникам.

У суботу, 23 січня, на біатлоністок чекає старт у гонці переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.