Кубок IBU. Яна Бондар - друга у спринті

1597
Стартова гонка шостого етапу Кубка Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) в німецькому Арбері увінчалася черговим подіумом української команди.

Срібним призером спринтерської гонки стала Яна Бондар, повідомляє Федерація біатлону України.

"Знову блиснула Яна Бондар, яка зуміла вже вдруге протягом січня ідеально упоратися з точністю стрільби! Незважаючи на те, що на третє коло наша спортсменка йшла, програючи декільком суперницям за рахунок швидкострільності, на фінішному відрізку дистанції вона зуміла розвинути найвищу швидкість, відігравши у конкуренток по 20 і більше секунд! Нагородою Яні за старання стало друге місце на подіумі", - наголошується у повідомленні.

Компанію Яні Бондар на спринтерському подіумі склали росіянки Ольга Якушова і Галина Нечкасова, які промахнулися по разу.

Серед інших українок бездоганну стрільбу зуміла продемонструвати і Анастасія Меркушина. Проте в чистому ході Настя програла Бондар майже хвилину (хоча і показала дуже пристойний 12-й результат в гонці), і на фініші стала 11-ю.

Надія Бєлкіна показала восьму швидкість серед всіх учасниць спринту. Підвела стрільба: з двома промахами Надя стала 15-ю. Відразу слідом за Бєлкіною, на 16-му місці, розташувалася Юлія Журавок, яка поступово відновлює кондиції. Мабуть, без допущеного одного промаху Юля могла поборотися і за десятку кращих.

Відзначимо також перші в кар'єрі очки Кубка IBU лише нещодавно дебютувавшої на дорослому рівні Анастасії Ничипоренко - сьогодні у неї 39-й результат.

Нагадаємо, у четвер також пройде перша гонка на шостому етапі Кубка світу в італійському Антхольці, де стартують найсильніші біатлоністи світу. Перший вид програми етапу - жіночий спринт. Українська команда виставила найсильніший склад. Причому краща у нашій команді в загальному заліку Кубка світу Олена Підгрушна отримала перший стартовий номер. У першій десятці стартуючих також Юлія Джима (8-й номер) і Валя Семеренко (10).