Правоохоронці повертаються на стадіони

Правоохоронці повертаються на стадіони

Укрінформ
Працівники правоохоронних органів знову повертаються на вітчизняні спортивні арени для забезпечення безпеки та громадського порядку під час проведення футбольних поєдинків. 

Таке рішення було прийняте за підсумками наради у Києві за участю  керівництва Національної поліції України, Федерації футболу країни та футбольної Прем'єр-ліги, повідомили Укрінформу у прес-службі ФФУ. 

"Під час та після проведення футбольних матчів працівники Національної поліції залучатимуться безпосередньо на території спортивних споруд", - зазначили у прес-службі.

Діалог футбольних функціонерів із правоохоронцями мав на меті обговорення майбутніх координаційних дій задля покращення взаємозв’язку та співпраці при проведенні футбольних поєдинків. 

Під час засідання було досягнуто низки важливих домовленостей. Зокрема, Національна поліція призначатиме співробітників оперативних та слідчих підрозділів для взаємодії з фахівцями ФФУ під час розгляду правопорушень у зв’язку з набранням чинності Закону України "Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань".

Учасники зустрічі прийняли рішення щодо створення робочої групи з представників Національної поліції та ФФУ задля відпрацювання механізму взаємодії спотерів і співробітників з роботі із уболівальниками футбольних клубів, регіональних федерацій.

Першою кроком у співпраці між ФФУ та Національною поліцією стане координація дій під час інспекції стадіону "Чорноморець" в Одесі, яка запланована на 20 січня, на відповідність арени інфраструктурним вимогам УЄФА та громадської безпеки проведення змагань.

Зазначається, що за результатами інспекції буде прийнято рішення про подання заявки одеської арени на проведення матчів під егідою УЄФА та ФІФА.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-