Фуркад виграв індивідуальну гонку, Кільчицький - 19-й

Тріумфом французького біатлоніста Мартена Фуркада завершилася в середу індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами, яка дала старт в Рупольдінгу (Німеччина) п'ятого етапу Кубка світу.

Фуркад зміцнив своє лідерство в загальному заліку Кубка світу, випередивши у підсумковому протоколі "індивідуалки" срібного призера гонки австрійця Симона Едера на 16 секунд і володаря "бронзи" росіянина Антона Шипуліна на 28,1 секунди, повідомляє Укрінформ.

Кращим з українських біатлоністів став Віталій Кільчицький, який фінішував з 19-м результатом (2 промахи). Олександр Жирний посів 26-те місце (1), Дмитро Підручний - 43-тє (1), Сергій Семенов - 59-те (4).

У четвер в Рупольдінгу пройде жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.