Дві українки фінішували серед кращих на Кубку світу з біатлону

В рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону у німецькому Рупольдінгу відбулися гонки переслідування у жінок і у чоловіків. І там, і там в десятці кращих опинилися українські спортсмени.

Як повідомляє ZN,ua, у жінок у топ-10 фінішували Юлія Джима і Олена Підгрушна. Джима перетнула фінішну межу восьмою з одним промахом. Підгрушна закрила на одну мішень менше і завершила гонку на десятій позиції.

Валя Семеренко показала 17-й результат, Ольга Абрамова - 25-й, а Наталія Бурдига - 47-й.

Перемогу святкувала німкеня Лаура Далмайєр, яка випередила українок більш ніж на хвилину. Другою фінішувала чешка Габріела Соукалова, а третій Доротея Вірер з Італії.

У чоловіків десяте місце в гонці переслідування зайняв Дмитро Підручний, який програв лідерові Симону Едеру (Австрія) 52 секунди. На дистанції Підручний мав один промах. Віталій Кільчицький фінішував 29-м, Сергій Семенов - 35-м, а Олександр Жирний завершив гонку на 40-му місці.