"Сент-Етьєн" (Франція) - "Дніпро" (Дніпропетровськ, Україна). Текстова трансляція

Онлайн-трансляція матчу 4 туру групового етапу Ліги Європи УЄФА

"Сент-Етьєн" - "Дніпро"

3:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Тепер лише диво може подарувати "Дніпру" путівку у весняну стадію єврокубків.

90+5' - МАТЧ ЗАВЕРШЕНО. 3:0. Фінальний свисток сповістив про другу поспіль поразку "Дніпра" у нинішньому розіграші Ліги Європи.

90+2' - Федецкому жовта картка за підкат ззаду.

89' - Складається враження, що грають команди діаметрально протилежного класу, хоча до матчу цей клас вважався рівним. А може "Дніпро" не в формі?..

88' - Матеус міг скоротити рахунок, але воротар відбив ногами.

87' - Матч завершується під овації французьких уболівальників.

84' - Ротань отримав попередження.

83' - "Зелені" повністю господарюють на полі, не залишаючи гостям жодних шансів на успіх.

80' - Остання заміна у "Сент-Етьєна" - Корньє замість Ейссеріка.

78' - Селезньова замінив Бруну Гама.

76 - Бойко парирував удар Амума.

75' - Селезньов травмувався і залишає поле на ношах.

71' - "Дніпро" вперше після перерви створив незпеку у воріт господарів, але відразу отримав швидку контратаку, яка ледь не завершилася четвертим голом - Ру намагався закинути м'яч Бойку за комірець - над поперечиною.

70' - Клеман замінив Пажо.

69' - Дуже впевнено діють французи. Трибуни співом радісно підтримують своїх улюбленців.

65' - ГОЛ! 3:0. Амума, схоже, ховає надії "Дніпра" навіть на нічию.

63' - Валерій Лучкевич замінив Івана Томечака.

61' - На поле вийшов автор єдиного голу у Дніпропетровську Ромен Амума, який замінив Монне-Паке.

58' - У "Дніпра" нічого не виходить, господарі постійно перехоплюють м'яч. Рекордні за кількістю втрати м'яча у дніпрян.

53' - Три помилки у захисті "Дніпра", за дві з яких "Сент-Етьєн" покарав дніпрян.

52' - ГОЛ! 2:0. Автор голу - Берич, який відгукнувся на флангову передачу Ру.

51' - Пажо отримав жовту картку.

49' - Небезпечна атака "Сент-Етьєна" - удар з кутового Ейссеріка відбив Едмар.

47' - У першому таймі "Дніпро" не завдав жодного удару у площину воріт господарів, які у свою чергу тричі пробили в рамку Бойка.

46' - Роман Безус замінив Євгена Чеберячка.

Почався другий тайм.

Поразка у Сент-Етьєні може стати фатальною для "Дніпра" у нинішньому єврокубковому сезоні.

У паралельному матчі нашої групи (G) норвезький "Русенборг" програє італійському "Лаціо" - 0:2.

ПЕРЕРВА.

45+3' - Перший тайм завершено.

45' - Суддя додав 3 хвилини.

44' - Селезньов забив чистий м'яч, але арбітру здалося, що форвард "Дніпра" відштовхнув руками захисника "зелених.

41' - "Дніпро" не може розбігтися у контратаку, буквально на другій передачі втрачають м'яч.

38' - ГОЛ! 1:0. М'яч забив Монне-Паке після передачі Берича.

37' - Едмар отримав жовту картку.

33' - Команди обмінялися стрімкими контратаками, до завершення справа не дійшла ні в одних, ні в других.

30' - Селезньов проскочив повз м'яч після навісу у воротарську господарів з правого флангу.

28' - "Дніпро" відбив атаку "зелених" після подачі кутового Ейссеріка.

26' - Ротань подав кутовий - Федецькому завадили влучно пробити по воротам.

24' - І у господарів з'явилася жовта картка, яку отримав Перрен за удар Селезньова в скроню.

22' - "Сент-Етьєн" забив із відвертого офсайду Монне-Паке. Арбітр, звичайно, гол не зарахував.

21' - Бойко надійно зіграв після пострілу Клера.

19' - "Справу" Селезньова продовжив Лео Матос, який отримав попередження за зрив атаки суперника.

17' - Перша жовта картка у матчі - Селезньову. Варто бути обережнішим.

16' - Другий удар французів у бік вортіт завдав Ейссерік.

12' - Перший небезпечний момент у воріт "Дніпра". Бойко рятує команду від неприємностей після удару Монне-Паке.

10' - Матеус сфолив у штрафній господарів, намагаючись скористатися навісом Федецького.

8' - Едмар порушив правила, отримавши при цьому травму. Лікарі дістають лід.

6' - Французи повітрям надсилають безадресні передачі після чого намагаються застосовувати пресинг.

3' - У перші хвилини м'яч постійно в ауті. Господарі не поспішають форсувати події. За словами тренера "Сент-Етьєна" Гальтьє, головна перевага "Дніпра" - великий досвід виступів саме у Лізі Європи.

1' - У порівнянні з матчем на "Дніпро-Арені" у стартових складах команд відбулося по одній заміні. На лаві запасних "Сент-Етьєна" залишився автор єдиного голу у Дніпропетровську Ромен Амума, замість якого вийшов словенець Роберт Берич. Травмованого опорного хавбека "Дніпра" Валерія Федорчука замінив Євген Чеберячко.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Господарі розіграли з центру.

*****

5 листопада 2015 року. Сент-Етьєн (Франція). Стадіон "Жоффруа Гішар". 22.05. Температура повітря +12 С.

Ласкаво просимо до Сент-Етьєна на поєдинок 4 туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти "Сент-Етьєна" приймають дніпропетровський "Дніпро".

Суперники тричі зустрічалися в єврокубках. Торік "Дніпро" із "Сент-Етьєном" також виступали в одній групі Ліги Європи. На "Жоффруа Гішар" команди зіграли внічию (0:0), а на НСК "Олімпійський" у Києві завдяки мінімальній перемозі (1:0) дніпряни пробилися до 1/16 фіналу і дійшли до фіналу.

Два тижні тому "Дніпро" програв на своєму полі "Сент-Етьєну" з рахунком 0:1, дозволивши супернику змістити себе з другого рядка турнірної таблиці групи G. Таким чином, щоб повернутися в зону плей-офф квартету, гостям необхідно брати реванш - тільки в такому випадку доля в Лізі Європи буде залишатися в руках самих дніпрян. Втім, і нічия у Франції не стане фатальним результатом для команди Мирона Маркевича. Але тоді в останніх двох турах для виходу в 1/16 фіналу минулорічним фіналістам Ліги Європи доведеться в обов'язковому порядку перевищувати очковий урожай "Сент-Етьєна".

На старті нинішнього розіграшу Ліги Європи "Дніпро" на своєму полі розійшовся миром з італійським "Лаціо" (1:1), відсвяткувавши потім успіх у Норвегії над "Русенборгом" (1:0). "Сент-Етьєн" же розділив очки з норвежцями (2:2) та поступився в Римі (2:3).

У господарів через травми не зіграють захисники Мустафа Баяль Салль і Кевін Теофіль-Катрен. Під питанням - захисник Жонатан Брісон, півзахисники Ромен Амума (автор забитого м'яча на "Дніпро-Арені") та Бенжамен Корньє, нападаючі Жонатан Бамба і Жан-Крістоф Баебєк.

Гостям у свою чергу не допоможе опорний хавбек Валерій Федорчук, який, за прогнозами лікарів, повернеться не раніше весни. Вдома також залишилися Роман Зозуля та Дмитро Чигринський.

В іншому поєдинку групи G "Русенборг" приймає "Лаціо".

Турнірне становище після трьох турів: "Лаціо" - 7 очок, "Сент-Етьєн" - 4, "Дніпро" - 4, "Русенборг" - 1.