Німеччина розгромила Сан-Марино в кваліфікації ЧС-2018 з футболу

У відбірковому турнірі чемпіонату світу-2018 з футболу відбулися чергові матчі шостого туру кваліфікації.

Чинний чемпіон світу збірна Німеччини в Нюрнберзі впевнено обіграла команду Сан-Марино - 7:0, здобувши у відборі шосту поспіль перемогу, повідомляє Укрінформ.

Капітан німців Юліан Дракслер відкрив рахунок на 11-й хвилині. Сандро Вагнер (16, 29, 85) зробив хет-трик, забивши свої перші м'ячі за збірну. Амін Юнес на 38-й хвилині також вперше відзначився на міжнародному рівні. Після перерви авторами голів, окрім Вагнера, стали Шкодран Мустафі (47) і Юліан Брандт (72).

В інших матчах групи С Азербайджан в Баку поступився Північної Ірландії, у складі якої у компенсований час відзначився Стюарт Даллас (90+2) - 0:1, а Норвегія на "Уллевол" в Осло, програючи після голу захисника збірної Чехії Теодора Гебре Селассіє на 36-й хвилині, зуміла відігратися з пенальті, який на 55-й хвилині реалізував Александр Седерлунн - 1:1.

Турнірне становище: Німеччина - 18 очок, Північна Ірландія - 13, Чехія - 9, Азербайджан - 7, Норвегія - 4, Сан-Марино - 0.

*******

Результати інших матчів суботи.

Група Е.

Чорногорія - Вірменія - 4:1

голи: Фатос Бечирай (2), Стефан Йоветич (28, 54, 82) - Руслан Корян (89);

Польща - Румунія - 3:1

голи: Роберт Левандовський (29, з пенальті, 57, 62, з пенальті) - Богдан Станку (77);

Казахстан - Данія - 1:3

голи: Ісламбек Куат (76) - Ніколай Йоргенсен (27), Крістіан Еріксен (50, з пенальті), Каспер Дольберг (81);

Турнірне становище: Польща - 16 очок, Чорногорія - 10, Данія - 10, Румунія - 6, Вірменія - 6, Казахстан - 2.

Група F.

Шотландія - Англія - ​​2:2

голи: Лі Гріффітс (87, 90) - Алекс Окслейд-Чемберлен (70), Гаррі Кейн (90+3);

Литва - Словаччина - 1:2

голи: Дарвідас Сернас (90+3) - Владімір Вайсс (32), Марек Гамшик (58);

Словенія - Мальта - 2:0

голи: Йосип Ілічич (45+2), Мілівоє Новакович (84).

Турнірне становище: Англія - ​​14 очок, Словаччина - 12, Словенія - 11, Шотландія - 8, Литва - 5, Мальта - 0.

*******

Завершиться 6-й тур європейської кваліфікації ЧС-2018 у неділю, 11 червня, матчами представників груп D, G і I, в якій грає збірна України.

"Синьо-жовті" в Тампере зійдуться з Фінляндією, Ісландії в Рейк'явіку протистоятиме лідер секстету Хорватія, а дебютанти з Косово в албанському Шкодері зустрінуться зі збірною Туреччини.

Турнірне становище в групі I: Хорватія - 13 очок, Ісландія - 10, Україна - 8, Туреччина - 8, Фінляндія - 1, Косово - 1.

У Кишиневі зіграють аутсайдери групи D Молдова і Грузія, Ірландія в Дубліні прийматиме Австрію, а Сербія у Белграді - Вельс.

Турнірне становище: Сербія - 11 очок, Ірландія - 11, Вельс - 7, Австрія - 7, Грузія - 2, Молдова - 1.

Скоп'є побачить гру Македнія - Іспанія. Італія в Удіне чекає в гості Ліхтенштейн. У третьому матчі групи G Ізраїль і Албанія зустрінуться в Хайфі.

Турнірне становище: Іспанія - 13 очок, Італія - ​​13, Ізраїль - 9, Албанія - 6, Македонія - 3, Ліхтенштейн - 0.

Дев'ять переможців груп напряму потраплять у фінальну стадію чемпіонату світу-2018. Вісім володарів других місць з найкращими показниками у матчах проти першої, третьої, четвертої та п'ятої команд своєї групи розіграють ще чотири путівки на мундіаль у стикових матчах.