Каратистка Крива визнана кращою спортсменкою травня в Україні

За підсумками спортивного травня Національний олімпійський комітет України визнав дворазову чемпіонку Європи з карате Катерину Криву найкращою спортсменкою місяця.

Особистий наставник каратистки Ігор Богдан визнаний найкращим тренером травня. Про це повідомляє НОК України.

Високе визнання 25-річна львів'янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського.

В Туреччині Катерина Крива двічі піднімалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг) та здобула золоту нагороду у командній першості разом Анітою Серьогіною, Анжелікою Терлюгою та Анастасією Містковською.

Нагадаємо, на 129-й сесії Міжнародного Олімпійського Комітету в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) МОК ухвалив рішення про включення 5 нових видів спорту до програми Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року в Токіо, одним з яких стало карате.