Український шпажист Богдан Нікішин виграв Гран-прі в Колумбії

Лідер національної збірної України Богдан Нікішин виграв останній Гран-прі сезону у Боготі (Колумбія).

На шляху до перемоги українець виграв у напруженій боротьбі у американського фехтувальника Джейкоба Хойла, після цього розібрався зі швейцарцем Олександром Піттом, а в 1/8 виграв у француза Олександра Бардене. Про це повідомляє XSPORT.

У чвертьфіналі Нікішин переміг бронзового призера Олімпійських ігор в Лондоні Йінсуна Юнга з Південної Кореї, а у півфіналі - італійця Едуардо Мунцоне, який раніше виграв у другого номеру світового рейтингу Янніка Бореля з Франції.

У фіналі українець переміг 23-річного італійського шпажиста Марко Фікера з рахунком 7:3. За 7 секунд до кінця поєдинку Богдан завдав супернику назустріч чотири уколи поспіль і не дозволив італійцю завоювати друге золото в нинішньому сезоні.

Відео фінального поєдинку:

Для Богдана Нікішина, який займає високі позиції в світовому рейтингу FIE, чемпіонський титул в Боготі став першим в цьому році. Останній раз український шпажист вигравав на етапі Кубка світу в Ріо-де-Жанейро в минулому сезоні перед Олімпійськими іграми-2016.