Дортмундська «Боруссія» - володар Кубка Німеччини

У фіналі «Боруссія» перемогла «Айнтрахт» 2:1.

«Боруссія» з Дортмунда стала володарем Кубка Німеччини. В Берліні у фінальному матчі «жовто-чорні» обіграли «Айнтрахт» з Франкфурта-на-Майні 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі команди обмінялися голами. На 8-й хвилині відзначився Дембеле з «Боруссії». Через 20 хвилин рахунок зрівняв Ребич. Після перерви величезну перевагу дортмундців у гол втілив Обамеянг. Він реалізував пенальті.

Це четвертий Кубок Німеччини в історії «Боруссії». Перемога тим важливіша, що три останні фінали «жовто-чорні» програли.

Десятки тисяч футбольних уболівальників зібралися, щоб підтримати улюблені команди на стадіоні, а ті, кому не пощастило роздобути квиток - просто на вулицях. Заходи безпеки, і без того підвищені в такі дні, цього разу особливо посилені в зв'язку з 36-ми євангельськими днями, що проходять у місті, а також на тлі недавнього теракту в Манчестері, повідомляє кореспондент Укрінформу.