"Ювентус" – 12-разовий володар Кубка Італії

У фіналі кубка Італії з футболу "Ювентус" обіграв "Лаціо" і став володарем Кубка Італії третій раз поспіль та 12-й раз у своїй історії.

У фінальному матчі туринці забили два м’ячі у ворота суперника у першому таймі, які виявилися єдиними і переможними. Дані Алвес забив перший м’яч на 12-й хвилині з навісу з лівого флангу від Сандро, а через 12 хвилин м’яч у ворота римлян відправив Леонардо Бонуччі.

Відео кращих моментів:

Нагадаємо, фінальний матч Кубка Італії з футболу "Ювентус" (Турин) – "Лаціо" (Рим) (2:0) відбувся 17 травня на Олімпійському стадіоні в Римі. М’ячі забили Дані Алвес (12) та Бонуччі (24).

Напередодні фінального поєдинку Папа Римський Франциск зустрівся з гравцями обох команд у Ватикані та побажав учасникам фінального поєдинку стати прикладом чесності, гармонії та людяності.