Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Динамо" забило "Олександрії" шість "сухих" м'ячів

Київське "Динамо" з рахунком 6:0 розгромило ФК "Олександрія" в заключному матчі 28-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

"Олександрія" зазнала найбільшої поразки в національній першості, початок якій на 5-й хвилині поклав Сергій Сімінін, отримавший пряму червону картку за фол останньої надії у штрафному майданчику на Денисі Гармаші, повідомляє Укрінформ.

Рахунок на інформаційному табло столичного НСК "Олімпійський" у неділю змінювали Андрій Ярмоленко (7-ма хвилина, з пенальті), Артем Бесєдін (12), Денис Гармаш (45+2, 57), Микола Морозюк (73) і Віктор Циганков (80).

Результати інших матчів туру:

"Волинь" (Луцьк) - "Врскла" (Полтава) - 0:1

гол Сергій Мякушко (24-я хвилина)

"Олімпік" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 1:0

гол: Іван Брикнер (16);

"Шахтар" (Донецьк) - "Зоря" (Луганськ) - 3:2

голи: Феррейра (38), Ісмаїлі (53), Іван Ордець (55) - Ігор Харатін (80), Денніс Бонавентуре (88)

"Сталь" (Кам'янське) - "Карпати" (Львів) - 2:1

голи Роман Дебелко (69), Роман Карасюк (88) - Андрій Нестеров (12);

"Зірка" (Кропивницький) - "Дніпро" - 1:1

голи: Федеріко Перейру (48) - Євген Чеберко (7).

Турнірне становище:

перша шістка - "Шахтар" - 75 очок, "Динамо" - 61, "Зоря" - 42, "Олімпік" - 39, "Олександрія" - 37, "Чорноморець" - 37;

друга шістка - "Ворскла" - 34 очки, "Сталь" - 34, "Зірка" - 30, "Карпати" - 21, "Дніпро" - 19, "Волинь" - 13.

Нагадаємо, футболісти "Шахтаря" достроково виграли 10-е в своїй історії "золото" в першостях України. Більше них тріумфували лише київські динамівці (15 чемпіонських титулів), які на цей раз отримають срібні медалі. Ще раз кращою була сімферопольська "Таврія".

Відзначимо, що на другому етапі чемпіонату України перші шість клубів в два кола борються за медалі і місця в єврокубках, решта 6 команд визначать двох аутсайдерів, які покинуть Прем'єр-лігу.