Швеція і Білорусь програли на старті ЧС-2017 з хокею

Оновлено
На чемпіонаті світу з хокею з шайбою, який приймають Німеччина та Франція, завершилися перші поєдинки.

У Кельні на "Ланксесс-Арені" збірна Швеції у серії булітів поступилася команді Росії - 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:1), а на "АккорХотелс Арені" у Парижі хокеїсти Фінляндії завдали поразки суперникам з Білорусі - 3:2 (2:0, 0:1, 1:1), повідомляє Укрінформ.

У першому періоді шведсько-російського протистояння рахунок на 15-й хвилині відкрив швед Еліас Ліндхольм. Від поразки в основний час росіян врятувала шайба Сергія Андронова на 44-й хвилині. Більше результативних атак в основний і додатковий час не було, а в серії буллітів єдиний точний кидок записав до свого активу Артемій Панарін.

У перший ігровий день світової першості відбудуться ще два матчі: США - Німеччина і Чехія - Канада.