Українець Малиновський претендує на звання

Українець Малиновський претендує на звання "Гравця тижня" Ліги Європи

Футбольний хавбек бельгійського "Генка" Руслан Малиновський номінований на звання "Гравця тижня" Ліги Європи УЄФА.

Суперництво українцю в номінації складають хавбек Генріх Мхітарян ("Манчестер Юнайтед"), форвард Расмус Фальк ("Копенгаген") та півзахисник Ніколае Станчу ("Андерлехт"), повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У виїзному матчі 1/8 фіналу ЛЄ Малиновський став автором голу й результативної передачі, які допомогли його команді здобути перемогу з великим рахунком над іншим представником Бельгії "Гентом" (5:2).

Малиновський відкрив рахунок зі штрафного на 21-й хвилині, а через 12 хвилин після точного пасу вихованця житомирського футболу з кутового Омар Коллі забив другий м'яч.

Нагадаємо, що Руслан Малиновський, який належить дорнецкому "Шахтарю", виступає за бельгійський клуб на правах оренди з червня минулого року. У поточному сезоні на рахунку хавбека 18 поєдинків і 2 забиті м'ячі.