Прем'єр-ліга:

Прем'єр-ліга: "Шахтар" переміг у Луцьку, "Зірка" програла у Кам'янському

Черговий, 20-й тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги завершили поєдинки у Луцьку та Кам'янському.

"Волинь" на домашньому "Авангарді" з рахунком 0:1 мінімально поступилася у неділю лідеру національної першості донецькому "Шахтарю", у складі якого на 66-й хвилині відзначився Віктор Коваленко, а "Сталь" у Кам'янському після перерви розгромила - 3:0 - кропивницьку "Зірку" завдяки голам Романа Карасюка (49), Дениса Васіна (73, з пенальті) та Романа Дебелка (85), повідомляє Укрінформ.

"Ворскла" (Полтава) - "Зоря" (Луганськ) - 1:2

голи: В'ячеслав Шарпар (73, з пенальті) - Дмитро Гречишкін (24), Владислав Калитвинцев (45+1, з пенальті).

Турнірне становище: "Шахтар" - 56 очок, "Динамо" - 43, "Зоря" - 37, "Олександрія" - 32, "Олімпік" - 29, "Чорноморець" - 27, "Ворскла" - 23, "Зірка" - 19, "Сталь" - 18, "Волинь" - 10, "Дніпро" - 8, "Карпати" - 8.