Українки беруть «бронзу» в естафеті на чемпіонаті Європи

Жіноча збірна України фінішувала третьою в естафеті 4х400 м на зимовому чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Українська четвірка у складі Ольги Бібик, Тетяни Мельник, Анастасії Бризгіної та Ольги Ляхової завоювали бронзові медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні в Белграді. Першими фінішували дівчата з Польщі, другими – британки.

Нагадаємо, що це вже п’ята нагорода збірної України на цьому чемпіонаті. 4 березня бронзові медалі виграли Юлія Левченко (стрибки у висоту), Марина Килипко (стрибки х жердиною) та Сергій Никифоров (стрибки у довжину). А 5 березня Олеся Повх фінішувала другою в бігу на 60 м.

У підсумку ми веземо з Белграда 5 медалей – одну срібну та чотири бронзові. У загальному командному заліку Україна посіла 16 місце. А перемогла несподівано збірна Польщі, у якої 7 золотих, 1 срібна і 4 бронзові медалі. Поляки обійшли визнаних фаворитів – легкоатлетів Великобританії, Німеччини та Франції.