Українка виграла змагання зі стрибків із жердиною у Франції

21-річна харків'янка Марина Килипко продовжує покращувати особисті рекорди зі стрибків із жердиною у приміщенні.

На турнірі Meeting Elite en Salle de Metz у французькому місті Мец наша легкоатлетка подолала висоту 4 м 55 см і виграла змагання, повідомили Укрінформу у прес-службі національної Федерації легкої атлетики.

Представниці України здобули у Франції ще чотири нагороди. Ольга Земляк у бігу на 400 метрів, показвши час 52,09 секунди, фінішувала другою.

Відразу дві наші легкоатлетки увійшли до призової трійки на дистанції 800 метрів. Ольга Ляхова взяла "срібло" (2 хвилини 00,92 секунди), поступившись марокканці Маліці Аккауї усього однією сотою. Анастасія Ткачук завершила біг третьою (2.01,57).

Блискучу серію стартів нинішнього року продовжила й Анна Плотіцина. На дистанції 60 метрів з бар'єрами у Меці вона була на фініші другою - 8,02 секунди.