"Барселона" стала останнім півфіналістом Кубка Іспанії

Футболісти "Барселони" заповнили останню вакансію у півфіналі Кубка Іспанії.

Після виїзної перемоги над баскським клубом "Реал Сосьєдад" (1:0) каталонці у повторному матчі вдома розгромили команду із Сан-Себастьяна з рахунком 5:2, повідомляє Укрінформ.

У складі господарів "Камп Ноу" м'ячі забили Денис Суарес, який відзначився на 17-й і 82-й хвилинах, Ліонель Мессі (55, з пенальті), Луїс Суарес (63) та Арда Туран (80). Авторами голів у гостей стали Хуанма (62) і Вілліан Хосе (73).

Путівку у фінал Кубка Іспанії чинний володар титулу "Барселона" розіграє з мадридським "Атлетико", який у свою чергу здолав "Ейбар" (3:0, 2:2).

Іншу півфінальну пару склали "Алавес", який обіграв "Алькоркон" (2:0, 0:0), і "Сельта". Суперник донецького "Шахтаря" в Лізі Європи УЄФА зупинив у чвертьфіналі мадридський "Реал" (2:1, 2:2).