Чемпіонат України:

Чемпіонат України: "Динамо" виграло в гостях у "Волині"

Футболісти київського "Динамо" обіграли у суботу, 26 листопада,  з рахунком 4:1 луцьку "Волинь" у поєдинку  16-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Хет-трик на луцькому стадіоні "Авангард" зробив динамівець Жуніор Мараес, який відзначився на 21, 71 та 90+3 хвилинах. У киян також забив Андрій Ярмоленко (45), у волинянин - Анатолій Діденко (6), повідомляє Укрінформ.

"Чорноморець" здолав в Одесі кропивницьку "Зірку" - 2:1. М'ячі забили: Дмитро Коркішко (25-та хвилина) і Олександр Андрієвський (78) - у одеситів; Дмитро Білоног (3) - у гостей.

На 84-й хвилині у складі "Зірки" вилучений Руслан Зубков.

Кам'янська "Сталь" у Дніпрі програла полтавській "Ворсклі" - 0:1. М'яч на 89-й хвилині провів Павло Ребенок.

До недільної програми 16-го туру увійшли поєдинки "Олександрії" і донецького "Олімпіка" (початок 14.00, транслює телеканал "Футбол 1"), львівських "Карпат" і луганської "Зорі" (17.00, "2+2"), "Дніпра" і донецького "Шахтаря" (19.30, "2+2").

Турнірне становище: "Шахтар" - 41 очко, "Динамо" - 36, "Зоря" - 30, "Олімпік" - 26, "Олександрія" - 24, "Чорноморець" - 22, "Ворскла" - 19, "Сталь" - 14, "Зірка" - 14, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 8, "Карпати" - 4.