"Олімпік" обіграв "Зірку" у чемпіонаті України

Футболісти донецького "Олімпіка" перемогли 5 листопада у гостях кропивницьку "Зірку" (2:1) у 14 турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі забили: Артем Фаворов (45-та хвилина) - у господарів; Кирило Петров (77) та Антон Поступаленко (82) - у донеччан, повідомляє Укрінформ.

У суботу також відбувається гра на "Арені-Львів" між "Карпатами" та полтавською "Ворсклою".

Завершиться тур трьома недільними матчами. Одеський "Чорноморець" зіграє вдома з луганською "Зорею" (початок о 17.00, транслює телеканал "2+2"), "Дніпро" - з київським "Динамо" (19.30, "2+2"), "Олександрія" - з донецьким "Шахтарем" (19.30, "Футбол 1").

Розпочався тур у п'ятницю. "Волинь" у Луцьку поступилася кам'янській "Сталі"- 0:1. Вирішальний м'яч на 22-й хвилині забив голландський легіонер Сілвано Комваліус, реалізувавши пенальті.

Турнірне становище: "Шахтар" - 35 очок, "Зоря" - 29, "Динамо" - 27, "Олімпік" - 23, "Олександрія" - 21, "Чорноморець" - 18, "Ворскла" - 16,  "Сталь" - 14, "Зірка" - 11, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 5, "Карпати" - 1.