"Динамо" обіграло "Бенфіку" в Юнацькій Лізі УЄФА

Команда київського "Динамо" (футболісти до 19-ти років) після четвертого матчу групового раунду Юнацької ліги УЄФА достроково завоювала путівку у плей-офф турніру.

У виїзному поєдинку в Лісабоні (Португалія) "біло-сині" у вівторок здобули вольову перемогу над однолітками з "Бенфіки" - 2:1, повідомляє Укрінформ.

У першому таймі динамівці пропустили з пенальті, який на 18-й хвилині реалізував Жоау Феліш. Відразу після перерви команда Юрія Мороза відігралася завдяки гарматному удару Богдана Ледньова (47) з-за меж карного майданчика. Через 10 хвилин кияни залишилися у меншості (центрбек Іван Калюжний отримав дві жовті картки). Загальний успіх "Динамо" приніс точний удар із 11-метрової позначки Ахмеда Алібєкова на 86-й хвилині.

В іншому матчі групи В турецький "Бешикташ" поступився в Стамбулі італійському "Наполі" - 0:1.

Турнірна таблиця: "Динамо" - 10 очок, "Бенфіка" - 4, "Наполі" - 4, "Бешикташ" - 3.

Наступний поєдинок юнаки "Динамо" проведуть 23 листопада проти "Наполі" в італійському місті Фраттамаджоре.