"Ворскла" врятувалася у грі з "Олександрією" в чемпіонаті України

Футболисты полтавської "Ворскли", двічі забивши вже у доданий час, звели унічию домашню зустріч з "Олександрією" (2:2) у 13-у турі чемпіонату України серед клубов Премьер-лиги.

Обидва м'ячі на полтавському стадіоні імені Бутовського у ворота господарів забив Роман Яремчук (1-а та 21-а хвилини). У "Ворскли" відзначилися Олександр Кобахидзе (90+1, з пенальті) та Володимир Одарюк (90+3), повідомляє Укрінформ.

Луганська "Зоря" на "Славутич-Арені" у Запоріжжі здолала  кропивницьку "Зірку" - 2:1. Голи: Іван Петряк (14-та хвилина) та Владислав Кулач - у "Зорі"; Ігор Загальський (91, з пенальті) - у "Зірки".

30 жовтня о 19.30 відбудеться заключний матч 13-го туру, в якому кам'янська "Сталь" зустрінеться з "Дніпром" (транслюватиме телеканал "Футбол 1").

Результати поєдинків, що пройшли 29 жовтня:

"Олімпік" (Донецьк) - "Волинь" (Луцьк) - 2:1

Голи: Антон Поступаленко (31-а хвилина), Дмитро Гришко (52) - Артем Дудик (25)

"Шахтар" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 2:0

Факундо Феррейра (24), Дентіньйо (30)

"Динамо" (Київ) - "Карпати" (Львів) - 4:1

Артем Беседін (18),  Домагой Віда (28), Микола Морозюк (80), Павло Оріховський (84) - Тарас Завійський (86).

Турнірне становище: "Шахтар" - 35 очок, "Зоря" - 29, "Динамо" - 27, "Олександрія" - 21, "Олімпік" - 20, "Чорноморець" - 18, "Ворскла" - 16, "Зірка" - 11,  "Сталь" - 10, "Волинь" - 9, "Дніпро" - 4, "Карпати" - 1.