У чвертьфіналі Кубка України гратимуть два полтавські клуби

Футболісти полтавської "Ворскли" вийшли у середу, 26 жовтня, до чвертьфіналу Кубка України. В 1/8-й ворскляни з рахунком 1:0 перемогли рівненський "Верес".

Переможний м'яч на стадіоні "Авангард" у Рівному на 34-й хвилині забив Юрій Коломоєць, повідомляє Укрінформ.

До чвертьфіналу також вийшов футбольний клуб "Полтава", що виступає у 1-й лізі національної першості. На арені "Локомотив" у Полтаві ця команда здолала "Карпати", які виступають у Прем'єр-лізі - 2:1. Голи:  Олексій Ковтун (4-та хвилина) і Євген Трояновський (42) - у господарів; Габріель Окечукву (54) - у львів'ян.

Продовжить боротьбу за Кубок України і "Дніпро", який у дуже довгій серії пенальті (7:6) здолав на київській "Оболонь-Арені" чернігівську "Десну". Основний та додатковий час закінчилися нульовою нічиєю.

Решта п'ять поєдинків 1/8 фіналу розіграшу Кубка країни також пройдуть сьогодні.

Жеребкування чвертьфінальної стадії відбудеться у столичному Будинку футболу 27 жовтня.