"Бешикташ" - "Динамо" (Київ). Текстова трансляція

Оновлено
Онлайн-трансляція матчу другого туру групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА у квартеті В між футболістами стамбульського "Бешикташа" та київського "Динамо".

"Бешикташ" - "Динамо"

1:1

! Матч і особливо другий тайм не використаних можливостей «Динамо». Кияни були близькими до перемоги, але за рахунку 1:1 змарнували кілька моментів. А шанс Ярмоленка то взагалі щось. Подібні промахи згадуватимуть ще довго. Головний позитивний підсумок – команда Реброва зуміла перебороти себе після невдалого першого тайму. В цілому матч показав, що у киян достатньо прихованого потенціалу – ігрового та кадрового. Гол Циганкова має стати новим відліком для «Динамо» в цій Лізі чемпіонів. Тож чекаємо на позитивний результат в майбутньому подвійному протистоянні з «Бенфікою».

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. 1:1. "Динамо" заробило перше очко у нинішній Лізі чемпіонів.

90+2 - Рудько у стрибку вибив м'яч, травмувавши плече.

90 - Суддя компенсував до основного часу 3 хвилини.

89 - Куарежма виконав кутовий - врятував Гладкий.

88 - Таліска пробив - удар заблокований.

87 - Ярмоленко не скористався чудовим пасом Гармаша, після якого Андрій мав забивати! Фабріс врятував господарів від вірного голу.

86 - Гармаш не поцілив у площину воріт.

85 - Керім Фрей вийшов замість Абубакара.

82 - Удар Інлера кияни заблокували.

! У «Динамо» вже перевага в ударах 10:9. Зважаючи на класний хід, який набрали динамівці, вона можуть дотиснути господарів. Вихід Гладкого замість інертного Мораеса – спроба Реброва отримати джокера у воріт суперника.

81 - Абубакар пробив по воротах.

79 - Після подачі кутового Морозюк пробив повз ворота.

! Не вистачає динамівцям останнього точного пасу та удару. Стільки моментів і все у смітник. Десь поспіх, а десь брак майстерності.

78 - Олександр Гладкий вийшов замість Мораеса.

77 - Інлер замінив Арслана.

76 - Черговий удар Гармаша стамбульці заблокували.

73 - Ще один дальній постріл Гармаша і знову Денис не поцілив у площину воріт.

72 - Гармаш не влучив у порожні ворота.

! Тепер цікаво, як змінитись гра після голу Циганкова. У «Динамо» є можливість дотиснути суперника, який розгубився. Ярмоленко і Мораес точно ще матимуть нагоди, тож сподіваємося на їх майстерність.

70 - Віда заробив жовту картку за грубу гру проти Куарежми.

68 - Дженк Тосун вийшов замість Адріано.

65 - Гармаш отримав жовту картку.

65 - ГОООООООООЛ!!! 18-річний Циганков першим же дотиком зрівняв рахунок у матчі! Гольову передачу зробив Рибалка.

63 - Тошич перервав передачу на Ярмоленка і віддав на Куарежму, удар якого у дальню праву "дев'ятку" вийшов неточним.

62 - Віктор Циганков замінив Дерліса Гонсалеса.

61 - Голкіпер киян не вперше помилився на виході та, на щастя, Віда врятував динамівців від голу.

! Що подобається, так це настрій, швидкість і заточеність динамівців на удари. Поки що Гармашу і Морозюку не вистачає влучності.

57 - Турки помилилися і Гармаш двічі мав нагоду забивати. Кияни двічі подали кутовий. Але все завершилося неточним ударом Морозюка.

54 - Арслан отримав попередження.

! Намагаються наші загострювати за першої-ліпшої нагоди. Виходить наразі кострубато. Передачі Ярмоленка і Гонсалеса неточні. Удари Гармаша непідготовлені. Але за спроби дякуємо.

53 - Удар Таліска - рикошет - кутовий. Шостий...

51 - Гармаш пробив по центру воріт. Рахунок не змінився.

50 - Захисники господарів перервали пас Гонсалеса на Ярмоленка на правому фланзі.

48 - Морозюк таки заробив кутовий, Ярмоленко виконав навіс, але Корзун в атаці порушив правила проти Арслана.

46 - Віда намагався заробити кутовий. У підсумку - удар від воріт "Бешикташа".

Розпочався другий тайм!

! В соцмережах вболівальники розчаровані. Немає гри в цілому, немає ідей в атаці.

! Перший тайм «Динамо» розчарував. Насамперед, не було командної гри. Кияни переважно захищались, а попереду розраховували на вдачу. Мовчать фланги – Ярмоленко і Гонсалес. Відрізаний від м’яча і наш форвард Мораес. Як наслідок, у «Динамо» жодного удару в площину воріт. Натомість у господарів були і нагоди і майстерний гол. В перерві Ребров має спробувати щось змінити.

ПЕРЕРВА.

45+2 - Кияни виконали перший кутовий - нічого...

45+1 - Антунеш заробив штрафний на лівому фланзі.

45 - Німецький арбітр додав до першого тайму 2 хвилини.

44 - Куарежма виконав стандарт. Цього разу динамівський захист відбився.

! Дуже невпевнено динамівці тримають м’яч. Не можуть зв’язати до купи два-три паси. Немає на полі і лідера. Ярмоленко, таке враження, вийшов на поле не зовсім здоровим.

40 - Адріано наступив на стопу Морозюку і отримав жовту картку.

37 - Куарежма зовнішнім боком стопи не влучив у дальній верхній кут воріт гостей.

! Гол Куарежми – це банальне порушення настанов Реброва не фолити поблизу штрафного. До того ж сам фол став наслідком необов’язкової помилки динамівців в передачі. Одним словом, самі собі привезли. Прикро.

35 - Харчеріді у підкаті врятував загрозу від Абубакара, врятувавши команду після помилки Рудька. Кутовий виконав Еркін.

34 - Динамівці Корзун і Гармаш розіграли по центру комбінацію, але Ярмоленко не встиг до м'яча, та ще й опинився у положенні "поза грою".

29 - ГОООЛ! "Бешикташ" відкрив рахунок. Чемпіон Європи португалець Куарежма зі стандарту крученим ударом поцілив у праву "дев'ятку" воріт "біло-синіх".

27 - Корзун отримав жовту картку. Штрафший за фол проти Абубакара у метрах 20-ти від воріт киян.

25 - Ярмоленко, Мораес, Гармаш, Гонсалес змарнували гольовий момент!

23 - Куарежма виконав кутовий. До удару по воротах "Динамо" справа не дійшла.

! Поки що нічого не виходить у динамівців в середині поля. Господарі вміло пресингують і перекривають зони. А самотужки у киян ніхто не наважується брати гру. Наразі команда Реброва лише захищається.

22 - Буяльського замінив Микита Корзун.

20 - Буяльський знову на газоні. Півзахисника виносять на ношах. Скоріш за все, відбудеться вимушена заміна.

18 - Буяльський отримав ушкодження - динамівські лікарі надають допомогу Віталію.

17 - Гонсалес, на думку арбітрів, заліз в офсайд.

! Вже помітно, як складно сьогодні буде нашим фланговим захисникам Морозюку і Антунешу. Гравці «Бешикташа» технічні і швидкі, вони постійно тиснутимуть і шукатимуть свій шанс.

13 - Два кутових поспіль виконали Еркін і Тошич.

13 - Таліска мав найнебезпечніший поки момент - удар у дальний кут, але м'яч, на щастя, від Віди полетів повз ворота.

10 - Еркін зробив передачу з лівого флангу - Таліска намагався пробити через себе, але це для стамбульця вийвилося занадто складною задачею.

! Бадьорий початок від «Динамо». Видно настрій і бажання. Багато залежатиме від лідерів – Ярмоленка, Рибалки, Гармаша.

6 - Черговий удар у виконанні господарів - камерунець Абубакар пробив по центру воріт. Без проблем для динамівського голкіпера.

4 - Таліска пробив з-за меж штрафного майданчика - Рудько на місці.

3 - Кияни провели першу атаку.

1 - Перший штрафний - порушили правила у центрі поля динамівці.

Матч розпочався! Господарі розіграли м'яч.

Пролунав гімн Ліги чемпіонів УЄФА.

*********************

28 вересня 2016 року. Стамбул (Туреччина). Стадіон Vodafone Arena. Початок о 21.45. Температура повітря +19 С.

Ласкаво просимо до Стамбулу на другий поєдинок групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому футболісти "Бешикташа" приймають київське "Динамо".

**********************

Стартові склади.

"БЕШИКТАШ" - Фабрі, Андреас Бек, Марсело, Душко Тошич, Толгай Арслан, Адріано, Атіба Хатчинсон, Рікарду Куарежма, Андерсон Таліска, Джанер Еркін, Абубакар.

Головний тренер - Шенол Гюнеш.

"ДИНАМО" - Артур Рудько, Антунеш, Микола Морозюк, Євген Хачеріді, Домагой Віда, Денис Гармаш, Віталій Буяльський, Сергій Рибалка, Андрій Ярмоленко, Дерліс Гонсалес, Мораес.

Головний тренер - Сергій Ребров.

АРБІТР - Фелікс Цваєр (Німеччина).

Груповий етап Ліги чемпіонів "Динамо" почало з домашньої поразки від італійського "Наполі" (1:2). "Бешикташ" стартував виїзним матчем з португальською "Бенфікою", в якому зіграв внічию (1:1).

Команди удев'яте зійдуться між собою в єврокубках. У попередніх восьми зустрічах більш вдалими були кияни - п'ять перемог проти двох у стамбульців; різниця м'ячів - 17:5 на користь "біло-синіх".