Ковальчук здобув

Ковальчук здобув "золото" в стрільбі з гвинтівки на Паралімпіаді в Ріо

Українець Василь Ковальчук здобув золоту нагороду в стрільбі лежачи з пневматичної гвинтівки з 10-ти метрів на Паралімпіаді в Ріо.

Про це повідомляє Національний паралімпійський комітет.

Спочатку Ковальчук виграв кваліфікацію з результатом 637.1, що відтепер є новим паралімпійським рекордом, а згодом встановив паралімпійський рекорд для фіналів - 211.7 балів.

Бронзову нагороду сьогодні виборола Марина Литовченко, яка змагалась з українкою Антоніною Ходзинською і стала переможницею. Обидві спортсменки - з Харкіщини.

Дві бронзові медалі сьогодні у фехтуальників. Євгенія Бреус стала третьою, здолавши сильну супротивницю із Угорщини: 15:10, а Олег Науменко здобув бронзу, перемігши француза із рахунком 15:5.

Нагадаємо: в активі української збірної 65 медалей – 23 золотих, 19 срібних и 23 бронзових. У командному заліку збірна України знаходиться на третій сходинці. Першість утримує збірна Китаю, а на другому місці - представники Великобританії.