Ісландці вибили з турніру збірну Англії: 2:1

У матчі 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Ісландії підтвердила своє реноме «темної конячки», створивши чергову сенсацію.

У матчі 1/8 фіналу Євро-2016 збірна Англії на "Стад-де-Ніс" в Ніцці в понеділок з рахунком 1:2 сенсаційно поступилася дебютантам фінальних турнірів команді Ісландії, з якою в офіційних матчах британці грали вперше, повідомляє Укрінформ.

Для англійців розпочиналося надзвичайно вдало. Вже на 4-й хвилині на табло з'явилася перша зміна: Уейн Руні реалізував пенальті. Однак через дві хвилини Рагнар Сігурдссон, а на 18-й хвилині Колбейн Сігторссон принесли перемогу збірній Ісландії.

Попри всі заміни на зіркових футболістів, англійці так нічого і не зуміли зробити із захистом збірної Ісландії. Саме остання і проходить в чвертьфінал турніру.