В Росії знайшли винуватця у програші збірній Словаччини

Кочкувате поле на стадіоні в Ліллі завадило росіянам показати комбінаційний футбол у програному матчі Євро-2016 проти Словаччини.

Про це заявив автор єдиного гола росіян півзахисник Денис Глушаков, повідомляє «Р-Спорт».

«У першому таймі вони (словаки, - ред.) грали організовано, у нас же не виходило комбінувати, поле було кочкувате, це теж давало про себе знати і десь вплинуло на комбінаційний футбол», - пояснив футболіст.

Нагадаємо: у середу матчі зі Словаччиною російська збірна поступилася з рахунком 1:2, пропустивши два м'ячі в першому таймі. Відповідь голом у другій половині зустрічі відзначився і сам Глушаков.

Після двох ігор в розпорядженні підопічних російського тренера Леоніда Слуцького є одне очко, стільки ж у Англії, яка 16 червня зіграє з Уельсом, який має три очки. Стільки ж, але після двох турів, набрала Словаччина.