Українець Говоров завоював другу медаль на ЧЄ-2016 з плавання

Українець Андрій Говоров завоював свою другу медаль на чемпіонаті Європи-2016 з водних видів спорту в Лондоні (Великобританія).

До "золота" на 50-метрівці батерфляєм Говоров в заключний день змагань додав "срібло" на дистанції 50 метрів вільним стилем, повідомляє Укрінформ.

У суперечці за "золото" українець поступився 0,06 секунди французу Флорену Мамаду. "Бронза" у цьому виді дісталася британцю Бенджаміну Проду.

У підсумку українські плавці здобули в Лондоні 5 нагород - 1 золоту, 2 срібні та 2 бронзові.

Крім Андрія Говорова, на п'єдестал також піднімалися Дарина Зевіна, у якої "срібло" на 200-метрівці на спині, та Михайло Григорчук з двома бронзовими медалями (1500 і 800 метрів вільним стилем).