"Атлетико" - перший фіналіст Ліги чемпіонів

Футболісти мадридського "Атлетико" першими вийшли у фінал Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2015/2016.

У вівторок, 3 травня, на "Альянц Арені" у Мюнхне іспанська команда поступилася з рахунком 1:2 німецькій "Баварії". Перша гра в Іспанії завершилася перемогою "Атлетико" - 1:0, який за рахунок забитого на виїзді м'яча досяг загального успіху у цьому протистоянні, повідомляє Укрінформ.

Авторами голів у мюнхенському матчі стали: Хабі Алонсо (31-а хвилина) та Роберт Левандовський (74) - в німецькій команді; Антуан Грізманн (54) - у іспанців.

У цій грі не було реалізовано два пенальті. На 34-й хвилині ворота не зміг вразити форвард "Баварії" Томас Мюллер, а на 84-й - нападаючий "Атлетико" Фернандо Торрес.

Другий фіналіст Ліги чемпіонів визначиться у середу, 4 травня. Мадридський "Реал" на "Сантьяго Бернабеу" приймає англійський "Манчестер Сіті". Початок матчу о 21.45. У першій зустрічі була зафіксована нульова нічия.

Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде 28 травня у Мілані.