Ліга чемпіонів УЄФА:

Ліга чемпіонів УЄФА: "Атлетико" і "Баварія" зберегли інтригу

Футболісти мадридського "Атлетико" мінімально обіграли мюнхенську "Баварію" в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Перемогу господарям арени "Вісенте Кальдерон" приніс Сауль Ньїгес - 1:0, повідомляє Укрінформ.

На 11-й хвилині, обігравши відразу трьох футболістів на шляху до воріт "Баварії", Ньїгес увійшов у штрафний майданчик і пробив у дальній кут з-під захисника - м'яч від штанги влетів у сітку.

У другому таймі австрійський півзахисник мюнхенців Девід Алаба міг відновити паритет, проте метрів з 25 послав м'яч у поперечину. Фернандо Торрес в свою чергу перевірив на міцність каркас воріт гостей - удар прийняла на себе дальня стійка.

Мінімальний рахунок в Мадриді зберіг інтригу на матч у відповідь, який відбудеться 3 травня на "Арені Мюнхен".

Нагадаємо: в іншій півфінальній парі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" на своєму полі зіграв внічию з мадридським "Реалом" - 0:0. Повторний поєдинок ці команди проведуть 4 травня на "Сантьяго Бернабеу" в Мадриді.

Фінал головного клубного єврокубка 28 травня прийматиме стадіон "Сан-Сіро" в Мілані (Італія).