Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА

"Андерлехт" - "Шахтар"

0:1

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. "Шахтар" - у чвертьфіналі Ліги Європи УЄФА!.

90+3' - ГООООООООЛ!!!!!!! Едуардо приніс перемогу "Шахтарю"!!!

90+2' - "Шахтар" створив гольовий момент: Ракицький пробив під поперечину воротар врятував.

90+1' - Едуардо вийшов замість Марлоса.

90' - Арбітр додав 3 хвилини.

90' - Тілеманс пробив повз ворота після розіграшу кутового.

88' - Іван Ордець замінив Коваленка.

86' - Мбоджи отримав пряму червону картку за грубу гру проти Феррейри.

84' - Кучер отримує другу жовту картку і залишає поле. "Шахтар" у меншості.

83' - Перша заміна у гостей: Дентиньйо вийшов замість Тайсона.

82' - Степаненко отримав "гірчичник".

80' - Прото врятував ворота бельгійців після удару Тайсона. Гольовий момент у "Шахтаря".

78' - Остання заміна господарів: Ідрісса Сілла вийшов замість Нейтінка.

76' - Команди подовгу розігрують м'яч у середині поля.

71' - Відразу дві заміни у "Андерлехта": Хассан замінив Езекіля, Тілеманс - Баджи.

68' - Ашампонг пробив дуже неточно.

66' - Езекіль отримав попередження за грубу гру проти Коваленка.

65' - "Шахтарю" вдалася атака, Тайсон заробив кутовий.

58' - Дешахт, в якого є жовта картка, відверто б'є по ногам Срни - суддя мовчить.

54' - Гравці "Андерлехта" діють дуже грубо. Арбітр чомусь не помічає.

53' - Удар Коваленка блокував Нахар.

52' - Нахар порушив правила проти Тайсона.

46' - "Андерлехт" розпочав другий тайм із центра поля. Дешахт грубо збив Марлоса, за що справедливо отримав жовту картку.

ПЕРЕРВА.

45' - Лунає свисток арбітра, який компенсував лише 4 секунди.

44' - Ісмаїлі міг відкрити рахунок, але пробив повз ворота.

41' - Гра проходить у середині поля, господарі мають невелику територіальну перевагу. Гольових ситуацій майже нема.

37' - Гості розіграли стандарт - Дешахт пробив повз ворота.

36' - Кучер отримав жовту за грубу гру проти Ашампонга.

34' - Езекіль збив Ісмаїлі, штрафний у центрі поля виконав Ракицький.

31' - Володіння м'ячем - 60:40 на користь господарів.

30' - Прицільний постріл з 30 метрів виконав Тайсон. Удар виявився легким для воротаря.

29' - "Андерлехт" виконав черговий кутовий.

26' - Нервова гра. Футболісти обох команд дуже часто порушують правила.

25' - Тайсон сфолив проти Прата.

22' - Мбоджи забив, але за мить до цього сенегалець порушив правила проти Феррейри. Арбітр гол не зарахував.

21' - Дефур отримав попередження "за розмови".

20' - Ісмаїлі порушив правила.

19' - Мбоджи виконав штрафний після фолу Степаненка.

17' - Дешахт вдарив Срну у потилицю. Суддя пробачив.

15' - Марлосу - "гірчичник". Дешахт спровокував...

12' - Нейтінк отримав жовту картку - грубо збив Марлоса.

10' - Затяжна атака "Андерлехта". "Шахтар" намагається заспокоїти гру.

9' - Дефур виконав перший у матчі кутовий. "Гірники" відбилися.

8' - Дефур не поцілив у ворота П'ятова.

4' - Перша атака "Шахтаря" за участю Тайсона і Марлоса. До удару по воротам справа не дійшла.

2' - Початок дещо сумбурний, команди по черзі втрачають м'яч.

Матч розпочався! Гості розіграли м'яч.

17 березня 2016 року. Брюссель (Бельгія). Стадіон "Констант Ванденсток". 22.05. Температура повітря +4 С.

Ласкаво просимо до Брюсселя на поєдинок у відповідь 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти бельгійського клубу "Андерлехт" приймають донецький "Шахтар".

Перша гра, яка відбулася 10 березня на "Арені Львів", завершилася перемогою "гірників" - 3:1.

До львівської зустрічі, коли у гостей автором єдиного м'яча став Франк Ашампонг, а у донеччан відзначилися Тайсон, Олександр Кучер і Едуардо, шляхи команд в єврокубках не перетиналися.

"Шахтар" потрапив у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де також виступали "Реал", "Парі Сен-Жермен" і "Мальме". В 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" залишили за бортом турніру німецький "Шальке-04" з Гельзенкірхена (0:0, 3:0).

"Андерлехт" у свою чергу посів друге місце у квартеті J групового турніру Ліги Європи, де грав з "Тоттенгемом", "Монако" та "Карабахом", а на стадії 1/16 фіналу двічі переміг грецький "Олімпіакос" (1:0, 2:1 - у додатковий час).