Україна виграла ЧЄ-2016 зі спортивної боротьби

Збірна України стала переможцем медального заліку на чемпіонаті Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, який завершився в Ризі (Латвія).

Було розіграно 24 комплекти нагород. Українська команда посіла перше місце за загальною кількістю медалей - 14 (1 золота, 5 срібних, 8 бронзових), повідомляє Укрінформ.

У медальному заліку збірна України випередила Росію (12 нагород) і Грузію (9).

"Золото" в останній день континентальної першості здобув чемпіон світу з греко-римської боротьби киянин Жан Беленюк (вагова категорія до 85 кг).

Срібними призерами борцовского Євро-2016 стали Тетяна Кіт (55 кг), Оксана Гергель (60 кг), Юлія Ткач (63 кг), Андрій Яценко (57 кг) і Олександр Чернецький (130 кг).

На бронзову сходинку п'єдесталу латвійської столиці піднялися Юлія Хавалджи-Благиня (53 кг), Ганна Василенко (58 кг), Аліна Стадник-Махиня (69 кг), Алла Черкасова (75 кг), Дмитро Цимбалюк (59 кг), Семен Радулов (65 кг), Ібрагім Алдатов (86 кг) і Ален Засєєв (125 кг).