Дніпро розгромив Шахтар у футбольній Прем'єр-лізі

Дніпропетровський "Дніпро" здобув розгромну перемогу над донецьким "Шахтарем" в центральному матчі 18 туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Господарі "Дніпро-Арени" у неділю виграли у "гірників" з рахунком 4:1, повідомляє Укрінформ.

У "Дніпра" відзначилися Джон Руїс (10-та хвилина), Євген Шахов (44), Роман Зозуля (50) та Роман Безус (90+4); у "Шахтаря" - Максим Малишев (23).

Після поразки "Шахтаря" турнірну таблицю національної першості одноосібно очолило київське "Динамо".

Результати інших поєдинків туру:

"Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ) - 1:2

голи: Амбросій Чачуа (28-я хвилина) - Лукаш Теодорчик (55), Андрій Ярмоленко (64);

"Олександрія" - "Олімпік" (Донецьк) - 0:0;

"Зоря" (Луганськ) - "Чорноморець" (Одеса) - 4:0

голи: Олександр Караваєв (54), Андрій Тотовицький (68), Філіп Будковський (72), Желько Любенович (83);

"Волинь" (Луцьк) - "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 1:0

гол: Віктор Хомченко (54);

"Говерла" (Ужгород) - "Металіст" (Харків) - 1:0

гол: Ігор Гончар (34).

Матч за участю запорізького "Металурга", який повинен був грати в Полтаві з "Ворсклою", скасований.

Турнірне становище: "Динамо" - 49 очок (після 18-ти ігор), "Шахтар" - 46 (18), "Зоря" - 38 (18), "Дніпро" - 31 (18), "Ворскла" - 25 (17), "Олександрія" - 24 (18), "Карпати" - 22 (18), "Сталь" - 17 (18), "Олімпік" - 16 (18), "Металіст" - 14 (18), "Говерла" - 13 (17), "Волинь" - 12 (18), "Чорноморець" - 11 (18), "Металург" - 3 (16).

Нагадаємо, команда "Волинь" позбавлена 18 турнірних очок відповідно до рішення Дисциплінарного комітету ФІФА.