Українець сенсаційно виграв

Українець сенсаційно виграв "бронзу" на ЧС-2016 з біатлону

Сергій Семенов вперше в індивідуальній кар'єрі піднявся на п'єдестал чемпіонату світу з біатлону.

У Холменколлені (Норвегія) українець несподівано для багатьох став у суботу бронзовим призером світової першості-2016 у спринтерській гонці на 10 км з двома вогневими рубежами, повідомляє Укрінформ.

Семенов, який відстрілявся без промахів, поступився лише дворазовому олімпійському чемпіону французькому біатлоністу Мартену Фуркаду, який здобув своє восьме "золото" на чемпіонатах світу, та 8-разовому олімпійському чемпіону, 19-разовому чемпіону світу легендарному норвежцю Уле-Ейнару Бьйорндалену, повідомляє Укрінформ.

Артем Прима фінішував 22-м, Олександр Жирний - 27-м, Дмитр Підручний - 43-м.

Чоловіча гонка переслідування на 12,5 км у Холменколлені пройде у неділю.

Нагадаємо, сьогодні на чемпіонаті світу відбудеться жіноча спринтерська гонка на 7,5 км. Україну представлятимуть Валентина Семеренко, Олена Підгрушна, Юлія Джима та Ірина Варвинець.