Онлайн-трансляція матчу у відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА

"Шальке-04" - "Шахтар"

0:3

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. "Шахтар" розгромив у гостях "Шальке-04" - 3:0 і вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА.

90' - Арбітр вирішим не затягувати матч і компенсував лише 2 хвилини. Все вже зрозуміло.

89' - Андрій Борячук вийшов замість Феррейри.

86' - "Шахтар" спокійно дограє матч і зберігає переможний результат.

82' - Сем пробив повз воріт П'ятова.

80' - Едуардо замінив Тайсона.

77' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Коваленко зробив рахунок розгромним - 3:0! Гольову передачу зробив Тайсон.

74' - Веллінгтон Нем замінив автора першого голу Марлоса.

71' - Жуніор Кайсара порушив правила проти Тайсона.

69' - Сем порушив правила проти Тайсона, Матіп збив Коваленка. Фолять господарі...

63' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Феррейра збільшує рахунок, зігравши в стінку з Тайсоном. Автор голу вразив вже порожні вогота німецьких "гірників".

62' - Хунтелаар збив Срну, який штрафний у центрі поля.

60' - "Шальке-04" створив гольовий момент - Ді Санто пробив над поперечиною.

59' - Феррейра потрапив в офсайд.

58' - Сідней Сем замінив Шопфа.

56' - Затяжна атака господарів завершилася навісним і неточним ударом Гайса.

54' - Матіп не поцілив у ворота П'ятова.

53' - Марлос отримав попередження - симулював "гірник", на думку арбітра.

52' - Ферманн рятує ворота після удару Коваленка.

50' - "Шальке" намагається атакувати, "Шахтар" відбивається і через довгі передачі відправляє вперед Коваленка. Володіння м'ячем 53:47 на користь гельзенкірхенців.

47' - Нойштедтер порушив правила проти Феррейри.

46' - "Шальке-04" розпочав другий тайм із центра поля. У господарів після перерви на поле вийшов Деннис Аого, який замінив Колашинаца.

ПЕРЕРВА.

45+3' - Суддя дав переграти ще 32 секунди.

45+2' - Перша заміна у матчі: німці замінили травмованого Горецка на Франко Ді Санто.

45' - Арбітр додав 2 хвилини.

43' - Тайсон отримав попередження у центральному колі за підніжку проти Горецка.

42' - Господарі запресингували "шахтарів". Сане пробив вище воріт.

39' - Черговий удар Гайса. Цього разу дуже неточно.

38' - Феррейра пробив головою після навісу Коваленка - повз ворота.

35' - Горецка отримав жовту картку за фол проти Срни.

33' - Шопф після пасу Бельянди підкручував у дальній кут, але трохи не докрутив.

32' - Степаненко отримав попередження і пропустить наступний єврокубковий матч.

27' - ГОЛ!!!!!!!!!!! Коваленко пройшов із власної половини поля, обійшов одного суперника, зробив передачу на Феррейру. Той прострілив на Марлоса, який п'ятою переправив м'яч у ворота "Шальке"!

25' - Коваленко порушив правила проти Бельянди.

22' - Знову кутовий у воріт "Шахтаря". П'ятова, на щастя, ніхто не турбує.

19' - Матіп порушив правила проти Феррейри. Стандарт дивідентів донеччанам не приніс.

16' - Гайс подав черговий кутовий господарів.

14' - Гельзенкірхенці завершили свій стартовий штурм і натисли на "паузу", "Шахтар" дедалі більше контролює гру.

11' - "Шахтар" заробив перший кутовий. Срна подавав, Степаненко підставив ногу, м'яч просвистів уздовж воріт, але пролетів повз воріт "Шальке-04".

9' - Тайсон перехопив м'яч поблизу штрафного майданчика господарів, але Ферманн у падінні зафіксував шкіряного.

7' - П'ятов врятував команду після удару Бельянди.

3' - Гайс поцілив у каркас воріт "Шахтаря"! Рахунок не змінився.

2' - Гра ледь почалася і перша жовта картка - попередження отримав "гірник" Ісмаїлі.

Матч розпочався! Гості розіграли м'яч.

*****

25 лютого 2016 року. Гельзенкірхен. "Арена АуфШальке". 20.00. Температура повітря +3 С.

Ласкаво просимо до німецького Гельзенкірхена на повторний поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому місцевий клуб "Шальке-04" приймає футболістів донецького "Шахтаря".

Перша зустріч тиждень тому у Львові завершилася внічию - 0:0.

2005 року на цій стадії турніру "Шахтар" пройшов "Шальке". Після нічиєї в Донецьку (1:1) "гірники" здобули мінімальну перемогу в Гельзенкірхені (1:0).

Команда Мірчі Луческу втретє грає в 1/16 фіналу турніру після завоювання Кубка УЄФА в 2009 році. У двох попередніх випадках "помаранчево-чорні" далі не пройшли. У 2010 році донеччани поступилися англійському "Фулгему" (1:2, 1:1), а в 2014-му - чеській "Вікторії" (1:1, 1:2).

На повторну зустріч "Шахтар" прибув без захисника Азеведо, а також хавбеків Бернарда і Дентіньйо, які через травми пропускали і перший поєдинок. Не зіграє на виїзді і дискваліфікований центрбек Олександр Кучер, який отримав червону картку на "Арені Львів", а також форвард Олександр Гладкий.

У господарів також є втрати у складі. Цей матч пропустить нападаючий Ерік-Максим Шупо-Мотінг.