Онлайн-трансляція першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА

0:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

Матч у відповідь відбудеться 25 лютого на "Арені АуфШальке" у Гельзенкірхені.

ПОЄДИНОК ЗАВЕРШЕНО. 0:0!

90+3' - Останні хвилини. "Шахтар" заробляє штрафний.

90+2' - Хунтелаар порушив правила.

90+1' - Веллінгтон Нем порушив правила.

90' - Арбітр додав 4 хвилини.

90' - Сергій Кривцов замінив Малишева.

88' - Замість Бельянди на поле вийшов Клаас-Ян Хунтелаар.

87' - Сідней Сем замінив Сане.

86' - "Шахтар" залишився у меншості: Кучер отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.

84' - Гладкий отримав попередження.

81' - Перша заміна у "Шальке": австрієць Алессандро Шопф замість Майєра.

80' - Едуардо замінив Тайсона.

80' - Кучер отримав жовту картку.

77' - Сане отримав попередження за фол проти Тайсона.

76' - Вільний удар у ворота "Шахтаря" у воротарському майданчику "гірників"! З 5 метрів футболісти "Шальке" не забили.

74' - Перша заміна: Веллингтон Нем вийшов, Марлос пішов.

73' - Чергова спроба Бельянди - цього разу бив у дев'ятку, але голкіпер донеччан у краколомному стрибку парирував.

67' - "Шальке" таки забив, але турецький арбітр гол не зарахував бо сфолив Матіп.

64' - П'ятов вкотре рятує свою команду після пострілу Майєра. По ударам у площину воріт - 5:1 на користь німецьких "гірників".

63' - Коваленко сфолив проти Нойштедтера. Штрафний.

60' - "Шальке" знову міг забити. Бельянда не використав свій другий гольовий момент, щічкою пробивши в руки П'ятову.

58' - Ракицький гарматним ударом пробив вище воріт.

56' - "Шахтар" подав черговий кутовий - без удару по воротам.

55' - Тайсон в атаці порушив правила проти Нойштедтера.

52' - Гайс подав кутовий. "Шальке" активно розпочав другий тайм.

49' - Лерой Сане ударом головою розстрілював ворота П'ятова - м'яч у міліметрах пролетів поруч зі стійкою.

47' - Гладкий після пасу Марлоса не поцілив у ворота.

46' - "Шахтар" розпочав другий тайм із центра поля.

ПЕРЕРВА.

45' - Арбітр компенсував 1 хвилину.

44' - Капітан "гірників" продовжує поєдинок.

43' - Срна отримав травму лівого коліна. Суддя викликав на поле лікарів. Розминається Сергій Кравцов.

41' - Кучер не дозволив Матіпу створити щось небезпечне у воріт господарів.

39' - Ісмаїлі не встиг скористатися моментом для взяття воріт - захисники накрили.

37' - "Шальке" після подачі кутового мав відкривати рахунок - П'ятов парирував удар метрів з п'яти.

35' - Щось не йде гра у Тайсона, міняє фланги, зміщується у центр...

31' - Срна ледь не закрутив м'яч у ворота після подачі кутового.

29' - Коваленко завершав атаку, але змарнував чудову нагоду відкрити рахунок. М'яч після удару молодого хавбека пролетів у сантиметрах від правої стійки воріт.

26' - "Арена Львів" завелася і пустила традиційну міцну "хвилю".

25' - Майєр помилився у воротарському майданчику, Гладкий швидко зреагував і із розвороту пробив. Голкіпер Ферманн у шпагаті врятував "Шальке".

24' - Ісмаїлі пробіг метрів 45 і заробив кутовий. Перший удар по воротам Гладкого і черговий "Шахтаря", але знову вище воріт.

19' - Коваленко не поцілив у ворота з-за меж штрафного майданчика.

15' - Шупо-Мотінг потрапив у положення "Поза грою".

14' - Срна врятував команду після сольного проходу та удару метрів із 7 Бельянди, арендованого, до речі, "Шальке" у київського "Динамо".

10' - Після розіграшу кутового Ракицький пробив потужно, але вище воріт.

8' - Гельзенкірхенці виконали перший кутовий. Господарі відбилися і заробили штрафний в метрах 32 від воріт суперника.

7' - Затяжна атака "Шальке". Всією командою "Шахтар" обороняється.

5' - "Гірники" подали другий кутовий поспіль. Гості намагалися провести стрімку контратаку - захист господарів впорався.

4' - Тайсон заробив перший кутовий у матчі. Марлос подає - гості вибили м'яч в аут.

3' - "Шахтар" уважно грає в обороні.

Матч розпочався! Гості розіграли м'яч.

*****

18 лютого 2016 року. Львів. Стадіон "Арена Львів". 22.05. Температура повітря +5 С.

Ласкаво просимо до Львова на перший поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, в якому футболісти донецького "Шахтаря" приймають німецький клуб "Шальке-04" з Гельзенкірхена.

"Шахтар" потрапив у плей-офф Ліги Європи після групового турніру Ліги чемпіонів, посівши третє місце у квартеті А, де також виступали "Реал", "Парі Сен-Жермен" і "Мальме".

"Шальке-04" у свою чергу виграв групу К Ліги Європи, випередивши "Спарту", "Астерас" та АПОЕЛ.

Сьогоднішні суперники зустрічалися на цій стадії розіграшу 11 років тому. Після нічиєї в Донецьку (1:1) "гірники" здобули мінімальну перемогу в Гельзенкірхені (1:0). То був єдиний раз, коли "Шальке" протистояв команді з України.

"Шахтар" втретє зіграє в 1/16 фіналу турніру після завоювання Кубка УЄФА в 2009 році. У двох попередніх випадках "оранжево-чорні" далі не пройшли. У 2010 році "гірники" поступилися англійському "Фулгему" (1:2, 1:1), а в 2014-му - чеській "Вікторії" (1:1, 1:2).

Донеччани провели 16 матчів проти німецьких клубів, здобувши п'ять перемог при п'яти нічиїх і шести поразках. Свою головну перемогу над представником Німеччини донецький клуб здобув у фіналі Кубка УЄФА-2008/09, здолавши бременський "Вердер" з рахунком 2:1 в Стамбулі.

Останні чотири домашні поєдинки проти німецьких команд "Шахтар" завершив внічию.

Поєдинок у відповідь відбудеться 25 лютого на "Арені АуфШальке" в Гельзенкірхені.