Футзал. Україна на останній секунді програла чвертьфінал Євро-2016

Збірній України з футзалу не вдалося пробитися до півфіналу X чемпіонату Європи, який триває у Белграді.

У драматичній розв'язці чвертьфінального матчу "синьо-жовті" з рахунком 1:2 програли в понеділок господарям континентальної першості футзалістам Сербії, пропустивши другий м'яч на останній секунді основного часу, повідомляє Укрінформ.

Младен Коцич вивів балканців вперед на 2-й хвилині зустрічі, щоправда, не без допомоги воротаря Євгена Іваняка. Ранню помилку капітана українців в дебюті другого тайму виправив після розіграшу кутового Микола Грицина. Автором вирішального голу на майданчику "Арени Белград" став Мілош Сімич, який за мить до фінального свистка вивів сербів у півфінал Євро-2016.

Суперник збірної Сербії визначиться 9 лютого у протистоянні команд Росії та Азербайджану.

Другу півфінальну пару складуть переможці матчів Португалія - ​​Іспанія і Казахстан - Італія.

Поєдинки 1/2 фіналу намічені на 11 лютого. Матч за третє місце і фінал Євро-2016 відбудуться 13 лютого.