Онлайн-трансляція матчу 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА

"Динамо" - "Маккабі"

1:0

Спасибі! Яскравих усім баталій на мирних аренах!

"Динамо" вистачило мінімальної перемоги для виходу до 1/8 фіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи. Вперше за останні 17 років!

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО.

90+3' - Велозу порушив правила.

90+2' - Гонсалес порушив правила. Гості усією командою йдуть вперед.

90' - Арбітр додав 3 хвилини.

90' - Рибалка метрів з 20-ти пробив прямо в руки голкіпера.

89' - Остання заміна у "Динамо": Лукаш Теодорчик замінив Жуніора Мораеса.

87' - Іцхакі отримав попередження.

86' - Динамівці перейшли до активних дій в атаці.

83' - Іцхакі замінив Бен-Хаїма. Хачеріді не поцілив у ворота після стандарту у виконанні Велозу.

81' - Тібі отримав жовту картку за зрив контратаки господарів.

78' - Кияни намагаються створити щось у нападі, озираючись на власні ворота. Дуже нервовий матч для українських уболівальників.

75' - Мало що виходить у динамівців, навіть Шовковський невпевнено вибив м'яч у поле.

72' - Дор Перец вийшов замість Ігієбора.

71' - Гіль Вермут замінив Міху.

69' - Потужний удар Рибалки заблокувала голова Бен-Аруша.

67' - Гонсалес не зміг забити Райковичу.

66' - Даса збив Мораеса на лівому фланзі динамівської атаки.

64' - Сергій Ребров замінив Дениса Гармаша на Мігеля Велозу.

62' - Дальній удар Захаві - вище воріт.

60' - "Маккабі" частіше володіє м'ячем і має територіальну перевагу.

57' - Антунеш пробив, але перекрутив повз ворота.

55' - Тривожний дзвінок біля воріт "Динамо". У гостей нікого не знайшлося аби замкнути небезпечну флангову передачу.

52' - Гусєв подав кутовий.

50' - Міха пробив з 20-ти метрів - Шовковський на місці.

49' - Гармаш міг зробити дубль, але пробив повз ворота.

48' - Володіння м'ячев у першому таймі 64:36.

47' - Господарі діють обережно, не ризикують. У Гонсалеса черговий офсайд.

46' - Розпочався другий тайм.

ПЕРЕРВА. Мінімальний рахунок на табло при повній територіальній перевазі. Шкода, звичайно, що "біло-сині" втратили свого лідера Андрія Ярмоленка.

45+1' - Суддя показав жовту картку Рибалці.

42' - Ігієбор отримав попередження.

41' - Шовковський двічі вибив м'яч після удару Захаві.

40' - Данило Силва побачив перед собою жовту картку.

38' - Даса міг зрівняти рахунок, але не скористався серією помилок динамівського захисту.

37' - Гонсалес знову забіг у положення "Пока грою". Вже четвертий офсайд у "Динамо".

35' - Гра при порожніх трибунах нагадує спаринг команд у міжсезоння.

32' - Повна перевага "Динамо", але потрібно забивати другий м'яч.

31' - Антунеш отримав попередження за затримку Таля Бен-Хаїма, який намагався втікти у контратаку.

28' - У Рибалки м'яч зрізався і полетів набагато вище воріт.

27' - "Маккабі" створив гольовий момент - Міха метрів з 12-ти пробив повз ворота.

25' - Дерліз Гонсалес опинився в офсайді.

24' - Рибалка виконав стандарт - м'яч забрав Райкович.

23' - Захави подав кутовий, Карлос Гарсія пробив головою повз ворота.

20' - Мораес не поцілив у площину воріт гостей.

18' -  Ярмоленка замінив Олег Гусєв.

17' - Кияни забили, але втратили свого лідера - Ярмоленка забрала зі стадіону медична машина.

16' - ГОЛ!!!!!!!!!!!!!! Автор голу - Гармаш. 1:0!

14' - Рікан грубо збив Ярмоленка, травмувавши Андрія. Мабуть буде заміна.

13' - Мораес пробив під поперечину - Райкович врятував свою команду.

10' - "Маккабі" проводить позиційну атаку. Складається враження, що динамівці виманюють суперника на свою половину поля для швидкої контратаки.

8' - Гості упевнено грають у центрі поля. Кияни пресингують. Хачеріді ліквідував загрозу на правому фланзі.

6' - Карлос Гарсія порушив правила проти Жуніора Мораеса. Хачеріді зі стандарту пробив у стінку.

3' - "Біло-сині" тримають м'яч, але небезпечних моментів не створюють. Поки.

2' - Гармаш забив м'яч із положення "Поза грою". Арбітр взяття воріт не зарахував.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ. Господарі розіграли м'яч.

9 грудня 2015 року. Київ. Стадіон НСК "Олімпійський". Початок - 21.45. Температура повітря -2 С.

Ласкаво просимо до Києва на поєдинок заключного, 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому зустрічаються чемпіони України та Ізраїлю "Динамо" і "Маккабі".

Стартові склади.

"ДИНАМО" - Олександр Шовковський, Данило Сильва, Антунеш, Александар Драгович, Євген Хачеріді, Сергій Сидорчук, Сергій Рибалка, Деніс Гармаш, Дерліс Гонсалес, Андрій Ярмоленко, Жуніор Мораес.

Головний тренер - Сергій Ребров.

"МАККАБІ" - Предраг Райкович, Елі Даса, Ейтан Тібі, Омрі Бен-Аруш, Карлос Гарсія, Галь Альберман, Еран Захаві, Дор Міха, Авраам Рікан, Носа Ігієбор, Таль Бен-Хаїм 2.

Головний тренер - Славіша Йоканович.

*****

АРБІТР - Бьйорн Кейперс (Голландія).

Гра пройде при порожніх трибунах "Олімпійського", який рішенням УЄФА відбуває двоматчеву дискваліфікацію.

"Біло-сині" у разі перемоги вперше за останні 17 років продовжать виступ в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, незалежно від результату в паралельному матчі групи G, в якому чемпіон Англії "Челсі" на лондонському "Стемфорд Брідж" зіграє з португальським "Порту".

Якщо в Лондоні буде нічия, то три команди фінішують з однаковою кількістю очок. За різницею голів у матчах між цими клубами першими стануть кияни, другим - "Челсі", а "Порту" відправиться в Лігу Європи. Переможець же поєдинку "Челсі" - "Порту" стане першим у квартеті, динамівці за умови сьогоднішнього успіху вийдуть з групи з другого місця. Нічия або поразка змістить "Динамо" у Лігу Європи. "Маккабі" при будь-якому розкладі посяде четверте місце в групі G.