Сайнс виграв кваліфікацію Гран-прі Великої Британії, випередивши Ферстаппена на 0,072 с

Це перший поул іспанця у Формулі-1.

Пілот Феррарі Карлос Сайнс став переможцем кваліфікації Гран-прі Великої Британії. Іспанець вперше в кар’єрі виграв поул-позицію у Формулі-1, повідомляє Укрінформ.

Сайнс на 0,072 с випередив чинного чемпіона світу Макса Ферстаппена із Ред Булл. Нідерландець стартуватиме з другої позиції.

Третій час показав Шарль Леклер із Феррарі. Четвертим став Серхіо Перес із Ред Булл. З третього ряду стартують Льюїс Хемілтон (Мерседес) та Ландо Норріс (Макларен).

Відзначимо, що пілот Вільямс Ніколас Латіфі вперше в кар’єрі пройшов у фінальний сегмент кваліфікації. Він показав десятий час.

Як повідомляв Укрінформ, головна гонка Гран-прі Великої Британії відбудеться завтра, 2 липня. Початок – о 17:00 за київським часом.

У загальному заліку Формули-1 лідирує Ферстаппен. Макс на 46 очок випереджає Переса.