Реабілітація дітей з інвалідністю цьогоріч профінансована лише на 18% - уповноважена Президента

Реабілітація дітей з інвалідністю цьогоріч профінансована лише на 18% - уповноважена Президента

Укрінформ
Міністерство фінансів цього року профінансувало програму відшкодування за рахунок бюджетних коштів вартості реабілітаційних послуг для дітей із інвалідністю лише на 18%.

Про це написала Радниця - уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук у Фейсбуці, повідомляє Укрніформ.

“Отримала багато коментарів від батьків і опікунів щодо проблем з фінансуванням реабілітації дітей з інвалідністю, передбачених постановою №309 КМУ”, - зазначила вона.

Уповноважена Президента пояснила, що ця постанова, прийнята Кабінетом Міністрів навесні 2019 року, передбачає щорічне відшкодування за рахунок бюджетних коштів вартості реабілітаційних послуг для дітей установам, що мають необхідну ліцензію.

Читайте також: Президент підписав закон про житло для осіб з інвалідністю

За її словами, завдяки цьому зменшувалось фінансове навантаження на батьків та опікунів дітей з інвалідністю.

“Цього року Міністерство фінансів профінансувало цю програму лише на 18%”, - підкреслила Герасимчук.

Читайте також: Сайти замків Рівненщини стануть доступними для людей з інвалідністю

Водночас вона поіфномрувала, що мала зустріч із міністром соціальної політики Мариною Лазебною на цю тему і домовилися подати спільне звернення до Міністерства фінансів з вимогою повного фінансування програми “Реабілітація дітей з інвалідністю” у 2022 році.

Як повідомляв Укрніформ, Верховна Рада 15 липня ухвалила закон Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціальних гарантій осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю", який передбачає позачергове обслуговування осіб з інвалідністю, їх пріоритетне право на проходження контролю в пунктах пропуску.

Фото: Grzegorz Skowronek / Agencja Gazeta

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-