Шмигаль доручив терміново погасити борги перед медиками

Шмигаль доручив терміново погасити борги перед медиками

Укрінформ
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров'я терміново підготувати проєкт постанови для погашення заборгованості перед медичними працівниками.

Як передає Укрінформ, про це Шмигаль написав у Телеграмі.

"Дав завдання МОЗ та НСЗУ терміново підготувати проєкт постанови для погашення заборгованості перед медичними працівниками. А також розібратися в причинах її виникнення та вжити заходів, щоб така ситуація не повторювалась у майбутньому", - написав він.

Шмигаль також зауважив, що з приводу погашення заборгованості перед лікарями в уряді провели нараду за участю представників МОЗ, Мінсоцполітики, Мінфіну, Мінекономіки та Національної служби здоров'я.

Читайте також: Рада ухвалила зміни до закону про страхові COVID-виплати медикам

Крім того, Шмигаль зауважив, що Мінсоцполітики та Мінфін повинні опрацювати проєкт змін до державного бюджету щодо врегулювання ситуації з виплатою лікарняних.

Як повідомлялося, 14 червня Президент Володимир Зеленський доручив якнайшвидше ліквідувати заборгованість із виплат лікарям та наполягає на необхідності персональної відповідальності чиновників за невиплати лікарям, аж до звільнення, і поставив завдання у найкоротший термін ліквідувати заборгованість.

Станом на 10 червня заборгованість із виплати лікарняних становила близько 3 млрд грн.

Фото: КМУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-