Для лікарень розробляють «ветеранський пакет»

Для лікарень розробляють «ветеранський пакет»

Укрінформ
Міністерство у справах ветеранів разом із Міністерством охорони здоров'я та Нацслужбою здоров'я розробляють "ветеранський пакет" медичних послуг, за яким могли б контрактуватися медичні заклади.

Про це в коментарі Укрінформу сказав заступник міністра у справах ветеранів за напрямом медичного психологічного супроводу та професійної адаптації Ігор Безкаравайний, перебуваючи з робочою поїздкою в Харкові.

За його словами, ініціатива йде саме від Мінветеранів, а дискусія з цього питання триває з середини минулого року.

Читайте також: В Україні стартував відбір до міжнародних змагань для поранених військових і ветеранів

"Ветеранські захворювання мають певні особливості, які ми хочемо покрити програмою медичних гарантій. Хочемо ввести фінансовий коефіцієнт, щоб фінансово зацікавити лікарні. Бо так інколи буває, що простіше з ветераном не працювати, бо в нього багато болячок, він вимогливий, принципи високі, терпимість до корупції низька, тому краще ним взагалі не займатися", - зазначив Безкаравайний.

Читайте також: Професійне навчання є важливим елементом соціальної адаптації ветеранів - Лапутіна

Дискусія з НСЗУ наразі триває. Також Мінветеранів залучила команду спеціалістів, які досліджують питання ветеранського здоров'я та напрацьовують пропозиції. Заступник міністра сподівається, що невдовзі почнеться розробка необхідної для створення пакету документації.

Читайте також: Розбудова реабілітації в Україні: Мінветеранів співпрацюватиме з ОБСЄ

Контрактуватися за пакетом зможуть як ветеранські госпіталі, так і різні лікарні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-