Скасування міжнародного іспиту для студентів-медиків: Окружний адмінсуд відклав засідання

Скасування міжнародного іспиту для студентів-медиків: Окружний адмінсуд відклав засідання

Укрінформ
Окружний адміністративний суд міста Києва відклав до 5 листопада підготовче засідання у справі про скасування для студентів-медиків міжнародного іспиту з основ медицини, затвердженого постановою Кабінету міністрів від 28 березня 2018 року № 334.

Про це інформує пресслужба суду.

“Суд відклав підготовче засідання до 5 листопада у зв’язку із необхідністю ознайомлення з поданими до суду матеріалами та вирішення питання про можливе об’єднання справ з аналогічними позовними вимогами, що також перебувають у провадженні суду”, - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, відповідне рішення ухвалено на підготовчому засіданні у вівторок у справі за позовом студентки Харківського національного університету імені В. Каразіна та народного депутата VIII скликання Валерія Писаренка. Відповідачами у справі визначено Кабінет міністрів України.

Позивачі просять скасувати для студентів-медиків міжнародний іспит з основ медицини, що був затверджений постановою Кабміну від 28 березня 2018 року №334.

Читайте також: Міжнародний іспит з медицини хочуть скасувати через суд

Також позивачі зазначають, що запроваджений міжнародний іспит з основ медицини базується на програмах іноземних освітніх агентств забезпечення якості вищої освіти, в той час як Кабміном досі не затверджено перелік іноземних агентств, сертифікати яких визнаються в Україні.

На думку позивачів, в такій ситуації мають місце порушення закону України «Про вищу освіту» та конституційного права громадян України на вищу освіту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-