Суд залучив МОН до справи про харчування дітей з лактозною недостатністю

Суд залучив МОН до справи про харчування дітей з лактозною недостатністю

Укрінформ
Окружний адміністративний суд міста Києва долучив третьою стороною Міністерство освіти і науки до справи щодо харчування дітей з лактозною недостатністю.

Відповідне рішення ухвалено на підготовчому засіданні в п’ятницю, інформує пресслужба суду.

“Суд розглянув клопотання представника Міністерства охорони здоров’я та залучив у якості третьої особи Міністерство освіти та науки України. Суд оголосив перерву у підготовчому засіданні до 18 жовтня з метою надання часу МОН для ознайомлення з матеріалами справи” - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Окружний адміністративний суд міста Києва розглядає справу за позовом до Кабінету міністрів України та Міністерства охорони здоров’я про визнання протиправною їх бездіяльності.

Зокрема, позивачка просить суд зобов’язати МОЗ розробити зміни до норм харчування у дошкільних навчальних закладах для дітей з непереносимістю глютену та лактози.

На її думку, чинні норми дискримінують дітей, які мають лактозну недостатність, не гарантують право на охорону здоров’я та ставлять під сумнів безпечність умов для їх здорового розвитку.

Читайте також: МОН буде реформувати дошкільну освіту

У суді повідомляють, що серед інших вимог позивачки — зобов’язати Кабінет міністрів України внести зміни до Постанови “Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку” в частині встановлення продуктів-замінників для молочних та глютеновмісних продуктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-