Філарет каже, що краще б не давав інтерв’ю “ворожому” каналу “Росія24”

Філарет каже, що краще б не давав інтерв’ю “ворожому” каналу “Росія24”

Укрінформ
Почесний патріарх Філарет стверджує, що не знав, що його інтерв’ю пропагандистському каналу “Росія24” викличе таку негативну реакцію у суспільстві. І якби передбачив таке, він би ймовірно відмовився від інтерв’ю.

Про це Філарет заявив у інтерв’ю Громадському.

«Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу”, - сказав Філарет.

Разом з тим він звинуватив українські ЗМІ у тому, що “вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі”, і спрямовані на “знищення Київського патріархату”.

Філарет також зауважив, що “цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву”, і підкреслив, що “він не перекрутив те, що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав”, — наголосив Філарет.

Читайте також: Філарет вживав ліки, які різко погіршили його здоров'я - архиєпископ Зоря

Водночас, він зауважив, що можливо він “помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу”.

Раніше Філарет дав інтерв’ю «Росії 24», де розкритикував Томос та ПЦУ.

Своєю чергою, у ПЦУ заявили, що Філарет занедужав, а хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти Томосу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-