Аласанія заявляє, що Суспільне профінансоване лише на 59%

Аласанія заявляє, що Суспільне профінансоване лише на 59%

Укрінформ
Суспільне телебачення не отримало у першому півріччі повного фінансування, але попри це продовжить працювати.

Про це в коментарі Громадському на Львівському медіафорумі заявив голова правління Суспільного Зураб Аласанія.

За його словами, уряд виділив лише 59% фінансування, але обіцяв переглянути це питання. Проте більше грошей мовник не отримав.

«Мали переглянути у першому півріччі, але нічого не переглянули. Але ми звикли до цього. Кожного разу вони кажуть — переглянемо, але потім не переглядають. Тому ми на півроку живемо весь рік», — зазначив Аласанія.

Водночас очільник Суспільного запевнив, що воно разом із філіями продовжить роботу.

«Суспільне та його філії будуть жити», — розповів Аласанія.

Щодо того, чи залишиться він на посаді, рішення ухвалить суд. Засідання у справі про звільнення Аласанії призначені на 11 і 19 червня.

Як повідомлялося, 31 січня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України ухвалила рішення про дострокове припинення контракту з головою правління Суспільного мовлення Зурабом Аласанією, ініціатором якого став член наглядової ради В’ячеслав Козак.

12 лютого наглядова рада НСТУ ухвалила рішення, яким встановила дату розірвання контракту з Аласанією 6 травня 2019 року.

Читайте також: Суд залишив без розгляду позов про розірвання контракту з Аласанією

Член НСТУ Євген Глібовицький подав до суду через рішення наглядової ради від 31 січня про дострокове розірвання контракту з Аласанією, вимагаючи скасувати його.

За позовом Глібовицького є дві справи, які розглядає Шевченківський районний суд міста Києва, суддя Дмитро Мальцев, та Господарський суд міста Києва, суддя Сергій Щербаков. Шевченківський райсуд спочатку відмовив у розгляді справи і порадив розглядати її в Господарському суді міста Києва. Глібовицький подав апеляцію, яка розглядатиметься 30 травня 2019 року.

10 травня Господарський суд Києва залишив без розгляду позов члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Глібовицького щодо дострокового розірвання контракту з головою правління Суспільного Аласанією.

Крім того, у лютому Аласанія подав до суду на НСТУ та членів наглядової ради. Засідання суду має відбутися 11 червня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-