Зеленський підписав указ про ліквідацію наслідків повені на заході України

Зеленський підписав указ про ліквідацію наслідків повені на заході України

Укрінформ
Президент України підписав указ про невідкладні заходи щодо подолання наслідків повені в Закарпатській та Івано-Франківській областях.

Про це повідомляє сайт глави держави.

Кабінету Міністрів  доручено невідкладно забезпечити належну взаємодію центральних і місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з питань подолання наслідків, спричинених надзвичайною ситуацією.

Уряд також зобовʼязаний разом із Закарпатською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями:

  • забезпечити ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, в тому числі проведення аварійно-рятувальних, ремонтних, будівельних робіт для відновлення житлових будинків, транспортної інфраструктури, житлово-комунального господарства, інженерних споруд і комунікацій, організувати проведення у повному обсязі протипаводкових робіт;
  • забезпечити населення питною водою, необхідною медичною допомогою та медикаментами, предметами першої необхідності;
  • здійснювати оперативне, повне інформування населення про обстановку на постраждалих територіях і заходи, що вживаються для подолання наслідків надзвичайної ситуації та нормалізації життєдіяльності.
Читайте також: Паводок на Заході України: Президент висловив співчуття родинам загиблих

"Запропонувати органам місцевого самоврядування Закарпатської та Івано-Франківської областей вирішити в установленому порядку питання фінансування, надання необхідної допомоги для подолання наслідків надзвичайної ситуації на постраждалих територіях", - зазначається також в указі.

Фото: president.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-