Стартував перший Всеукраїнський форум “Право&Свідомість”

Стартував перший Всеукраїнський форум “Право&Свідомість”

Укрінформ
Одночасно в п’яти найбільших містах України проходить перший Всеукраїнський форум “Право&Свідомість”: якою має бути стратегія правопросвітництва”.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відкриття форуму відбулося в Києві, а Харків, Одеса, Дніпро та Львів долучилися до заходу через прямі включення.

“Ще 5 років тому цей форум напевно б пройшов трішки з іншими акцентами. Тут не було б такої відвертої дискусії між представниками і громадянського суспільства, і правозахисниками, і представниками держави. Зараз можу констатувати, що за ці 5 років ми пройшли надзвичайно великий шлях, щоб суспільство стало дорослішим, щоб кожна людина повірила в те, що від неї залежить майбутнє цієї держави”, - сказав у вітальному слові міністр юстиції Павло Петренко.

Як наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, “чим більше громадяни знають про свої права, чим більше вони можуть їх усвідомлено реалізувати, чим менше вони є шоковані якимись кричущими прикладами несправедливості, тим більше буде утривалюватися правосвідомість українців”.

Під час форуму запланована робота в групах, кілька пленарних сесій.

Лідери громадської думки, ключові міжнародні партнери, фахівці системи безоплатної правової допомоги поділяться думками, як формувати правову свідомість суспільства та подискутують на різні теми.

Читайте також: Після внесення змін до Конституції політичний вплив на призначення суддів прибрали — Петренко

Організатори заходу інформують, що за результатами форуму буде розроблена комплексна стратегія правопросвітництва в Україні.

Форум організовано Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки Міністерства юстиції України, Міжнародного фонду «Відродження», українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Фото: facebook.com/PavloPetrenko

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-