Миколаївська єпархія заявляє про підтримку ПЦУ та Епіфанія

Миколаївська єпархія заявляє про підтримку ПЦУ та Епіфанія

Укрінформ
Миколаївська єпархія Православної церкви України заявляє про підтримку ПЦУ і її предстоятеля Блаженнішого Епіфанія.

Відповідне звернення опубліковано священнослужителем кафедрального собору Касперівської ікони Божої Олександром Ципляком у Facebook.

«Вся повнота Миколаївської єпархії УПЦ (ПЦУ) на чолі з Митрополитом Миколаївським і Богоявленським Володимиром завіряє в підтримці Вас, Ваше Блаженство, як Предстоятеля Православної Церкви України і правильності обраного курсу на розбудову ПЦУ, яка потребує нашої спільної праці і підтримки в цей складний час», - зазначено у зверненні.

Як нагадали в Миколаївські єпархії, 15 грудня 2018 року на Об’єднавчому Помісному Соборі у м. Києві в Соборі Святої Софії три гілки українського православ’я поєдналися в Єдину Православну Церкву України.

Читайте також: Церква активно застосовує соцмережі у своїй діяльності - Епіфаній

"Вони оголосили про саморозпуск УПЦ КП і УАПЦ, завіривши документ підписами ієрархів. Митрополит Миколаївський і Богоявленський Володимир з делегацією від священиків і мирян був учасником Помісного Собору, де соборно проголосували за Статут ПЦУ і обрали її Предстоятеля - Блаженнішого Епіфанія Митрополита Київського і всієї України. 6 січня 2019 року із рук Всесвятійшого Патріарха Варфоломія він отримав Патріарший Синодальний Томос про автокефалію Православної Церкви України», - йдеться у зверненні.

Як повідомляв Укрінформ, раніше почесний патріарх ПЦУ, колишній предстоятель УПЦ КП Філарет заявив, що Київський патріархат все ще існує. За інформацією ЗМІ, Філарет також запросив церковних високопосадовців на так звану братню бесіду 14 травня. Повідомляється, що він нібито збирає архієреїв, аби обговорити перспективи відновлення Київського патріархату, який би Філарет хотів очолити.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-